Witajcie,
W nowym autku niestety pozbawiono mnie możliwości słuchania MP3więc zainteresowałem się tym ustrojstwem w internecie opinie wiadomo podzielone choć przeważają negatywne jednak... słuchałem przez chwilkę (na postoju) mp3 z jakiegoś chińskiego transmitera za 8 zł i byłem pozytywnie zaskoczony w sensie nie słyszałem różnicy między zwykłym np. radiem zet z radia...
...ale większość tych urządzeń pobiera prąd z gniazda zapalniczki dlatego myślałem o mp3 z funkcją transmitera np. PENTAGRAM Vanquish RT Video Pro - mp4
Pentagram Vanquish VOLT - mp3
oba urządzenia mają swoje akumulatorki i takie rozwiązanie mnie satysfakcjonuje. Czy ktoś używa jakiegokolwiek transmitera lub może miał do czynienia z tymi i może coś powiedzieć ?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami