Close

Strona 479 z 479 PierwszyPierwszy ... 379429469477478479
Pokaż wyniki od 4 781 do 4 784 z 4784
  1. #4781

    Domyślnie

    Odkurzę trochę temat Nabyłem ostatnio okazyjnie D7000 wraz z Nikkorem AF-S DX 35/1.8G. Co do osławionych problemów, to w przypadku AF u mnie trafia w punkt przy korekcie ustawionej przez poprzedniego właściciela na -6 (testy robiłem z ręki bo nie mam statywu, ale oparłem aparat o stabilne podłoże i użyłem krótkich czasów, każdorazowo przeostrzając). Co do plam na matrycy, to jest kilka punktów widocznych przy fotografowaniu jasnej powierzchni przy przysłonie f22 i odrobinę podciągniętym kontraście, ale tragedii nie ma. Na pewno nie przypomina to plam jak np. na tym zdjęciu: https://www.flickr.com/photos/880875...-oil-on-sensor

    Seria puszki to 624... a przebieg niecałe 18 000 klatek. Reasumując póki co jestem bardzo zadowolony z zakupu, puszka moim zdaniem świetna jak na moje potrzeby, pomimo znacznego upływu czasu od daty premiery.

  2. #4782

    Domyślnie

    Bo takie puszki raczej się nie starzeją (w klasycznym tego słowa znaczeniu)
    jak gumy są ok, af trafia, nie ma plam na matrycy czy innych szkód
    to taki aparat będzie służył dość długo
    nie zawsze trzeba gonić za nowościami, szczególnie jak nie potrzebujemy bajerów
    możliwe, że się nie znam a monitor mam słaby

  3. #4783

    Domyślnie NIKON D7000 podłącznie i wykorzystanie przez komputer jako kamera na żywo

    Witam,
    proszę o pomoc w temacie lub info gdzie mógłbym zaczerpnąć informacji.
    Posiadam Nikon D7000 i chciałbym go wykorzystać przez kabel hdmi + karta w komputerze: avermedia live gamer 4k do transmisji na żywo. Problem w tym, jak podłączam to wyskakuje mi informacja brak sygnału.
    Czy aparaty D7000 , ich wyjście HDMI jest przystosowane do transmisji na żywo?

  4. #4784

    Domyślnie

    proszę o podpowiedź od którego nr seryjnego D7k poprawiono AF?
    z góry dzięki!
    P
    Sony DSC R-1, 7m3, ND7000, Fujifilm XT-1

Strona 479 z 479 PierwszyPierwszy ... 379429469477478479

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •