Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21

    Domyślnie

    Bez sensu... chcesz zmienić szkło a nie wiesz na co... To po co zmieniać??

  2. #22

    Domyślnie

    nie nie, z moja szukajka wszystko ok.. sory.

    a wiece moze jak sie to ma do Sigmy 70-300? oby dwa szkła, wiem iwme, ze to nie ten segment ale chodzi mi pod wzgledem szybkosci af, bo sigma jakims demonem nie jest ale daje rade dla mnie. Jak wypada ten Tamron, bedzie lepiej czy tez nie?
    NIKON

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Fear Zobacz posta
    Bez sensu... chcesz zmienić szkło a nie wiesz na co... To po co zmieniać??
    czy ja wiem wiem czy tak bez sensu..
    napisalem ze interesuje mnie tele z jasnym swiatlem, nie jestem zdecydowany co do konkretnego modelu.
    NIKON

  4. #24

    Domyślnie

    Bez sensu nie jest zmiana szkła ale fakt, że nie wiesz czego chcesz. Użytkownicy napisali Ci wiele propozycji. Sam musisz się jednak zdecydować na dany model. Każdy ma swoje wady i zalety. Pamiętaj, że 70-300 to raczej niewielkie szkło. 70-200 na dłuższym spacerze pokazuje, że ta grawitacja ziemska faktycznie istnieje. Począwszy właśnie od takich detali jak wielkość i waga kończąc na rzeczach istotnych takich jak ostrość szybkość i skuteczność (brak pomyłek) a w twoim wypadku(d60) brak wad typu ff/bf. Przejrzyj te większe tematy dotyczące szkieł 70-200, a wszystkiego się dowiesz. Sam będziesz musiał zdecydować do czego tak naprawdę potrzebne jest ci to szkło i ze względu na przeznaczenie przeprowadzić selekcję. Wiem jak trudne są zakupy sprzętu. Życzę trafnego wyboru i zadowolenia z tego co zakupisz
    PS szybkość af w szkłach typu 70/80-200 pokazana jest często na youtube. Sprawdź sobie a będziesz wiedział czego się spodziewać. Pamiętaj jednak, że przejechani skali w jedną i drugą stronę nie koniecznie jest najlepszym wyznacznikiem

  5. #25

    Domyślnie

    S 100-300/4 to super szkło ale na pewno za 1800 się nie trafi, nie wiem czy była wersja ale chyba tak N 80-200 afs - może lepiej dozbierać to tego szkła zamiast sigmy czy tamrona, do sportu na halę to jednak musi być szybkie i celne szkło no chyba że to turniej szachowy
    D60 N18-200VR, N35 1.8, Helios 58 2.0, T90, MZ 48, SB 400

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez pppppp Zobacz posta
    S 100-300/4 to super szkło ale na pewno za 1800 się nie trafi, nie wiem czy była wersja ale chyba tak N 80-200 afs - może lepiej dozbierać to tego szkła zamiast sigmy czy tamrona, do sportu na halę to jednak musi być szybkie i celne szkło
    ...i przede wszystkim jasne. Co mu po tym, ze AF bedzie trafial, skoro obrazek na tym ucierpi (przy f/4 bedzie musial poplynac z ISO sporo ponad 3200, co przy DXowej matrycy juz mocno zaboli).
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  7. #27

    Domyślnie

    interesuje mnie jedynie f2.8
    NIKON

  8. #28

    Domyślnie

    Sigma jest szybka i niezła optycznie. Ostatnio było kilka egzemplarzy na alledrogo w bardzo dobrych cenach. Jedna roczna poszła nawet za 1560zł ale nie z naszej dystrybucji. Myślę, że po nowym roku bądź jeszcze przed świętami ceny jednak pójdą w górę (moja teoria).
    D90 szkiełka i błyskotki

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •