Hej,
Dopiero zaczynam swoją przygodę z fotografią. Nigdzie nie udało mnie się uzyskać stuprocentowej pewności. Jestem posiadaczem nikona D90 z obiektywem Nikkor DX 18-105 AF-S VR. Mam w planach zakup analoga F90 (ew. F100) i nie wiem czy mogę w/w obiektyw używać wymiennie z analogiem. Złącze nikonowskie czyli powinno pasować ale czy ten obiektyw można używać razem z analogiem?
Może ktoś tak używa zamiennie?
Dawid
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami