Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Domyślnie CAPOEIRA GUYS + film - by [ Hanibal ]

Witam ponownie

przed wyjazdem na wakacje pokazałem Wam ten set. http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=160192

któś wtedy napisał ze mało Capoeiry w tym secie. Dzis kontynuacja tamtego zestawu zdjęć.
    Z Testa znam sie juz kilka lat pracujemy razem w klubie. Ossy ma studio tatuażu.

Chłopaki zaprosilii mnie na taki mały pokaz treningowy, o czym ta CAPOEIRA i wogole...

aparat mam przyklejony do reki, wiec przy okazji portretowania chłopaków zrobiłem kilka zdjeć ich " gierek "
    i odrazu umówlismy sie na konkretna sesje.

FILM: muzyke wybrał klient nie miałem zbyt duzego wyboru... znajduje sie on tu:
    http://www.facebook.com/kpaprocki
    pozniej podam link na youtube

ok lecim
    dla przypomnienia portretowka ossy i testa.

1.

2.

3. zdjecie wykonane pod strone interetowa. katedra w tle to taki punkt po ktorym rozpoznaje sie Killarney.

CAPOEIRA

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

bonusy CZB

11b

12b.

13b.

14b.

15b.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

Domyślnie

Dynamiczne, w odpowiednich momentach uchwycone kadry
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

|| D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

Domyślnie

Tylko czemu biale jest biale na B&W a najblizsze bialemu na 7 i na 10 ? Na reszcie biale jest zielono-zolte. Czyli jakby WB sie sypnal choc wiem ze w takich warunkach ciezko zeby sie nie sypnal. Co nie zmienia faktu ze gdyby to samo bylo na jakim stypowym strzale portretowym to zaraz by sie podniosly glosy ze kolor nie teges. Tak jakos mi sie w oczy rzucilo. Dodam od razu ze patrze na pracowym sprzecie wiec przeklamania moge byc nieco inne. Poza tym nie znam sie sportowych zdjeciach wiec ciezko mi sie ustosnkowac ale jakos mnie nie porywaja. A katedra.... rozumiem ze chlopaki chcieli zeby od razu byla wiadomo o co komon ale slabo to wyszlo. Ta sceneria i katedra do capoeiry maja sie jak piesc do oka niestety

Domyślnie

dwójka najbardziej mi się podoba (ta dla przypomnienia). Reszta...dobrze się ogląda, natomiast skoro robione pod zamówienie, to pewnie przede wszystkim miały odpowiadać specyfikacji.
    ...ale Hanibal jakbyś kiedyś zrobił z takiego tematu reportaż z prawdziwego zdarzenia, byłoby super (wiem, wiem pewnie nie będzie "komercyjnego sukcesu", ale pewnie znajdzie się przynajmniej kilku chętnych do obejrzenia)

Domyślnie

bedzie jeszcze jedna sesja... dokumentalna

Domyślnie

no to trzymam kciuki i czekam niecierpliwie. pozdrowienia

Domyślnie

od czasu do czasu zerkam na twoje portrety, obejrzalam tez niedawno jeden z filmikow (blondynka w czerwonej sukience przy wodospadach) i....
    jesli mialabym odniesc sie do tej sesji to powiedzialabym, ze wybrales kiepski plener. jak sie widzi 2ke to ma sie wrazenie, ze koledzy odgrywaja role rodem z amerykanskiego pierdla lub gangsterskich porachunkow - brooklyn, ganger rap etc - tu proponowalabym obdrapane budynki, cegnale mury, siatke z drutem kolczastym itp lub nawet zdjecia w studio !
    ich gestykulacja na 3 przynosi mi podobne wrazenie, rozumiem ze miales powod aby wstawic ta katedre w dalszy plan ale cholera - jak dla mnie to kijowo wyglada, po prostu nie pasuje.

ta sesja niezbyt mi sie podoba, technicznie tez moglaby byc lepsza - zreszta pewnie Ty takze masz swoja opinie na ten temat.
    ND200, 105 2.8 + PN11 & bellows; 70-300 4.5VR
    Edyta
    jestem na FB judith manson

Domyślnie

Miejsce jak I glowny pomysl wybrali panowie.
    Ja próbowałem sie zmierzyć z tematem..
    Sesja właściwa wkrótce.

Domyślnie

Świetne fotografie!
    Nie chodzi o to, na co się patrzy, ale co się widzi - H.D. Thoreau

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów