Witam od dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem nikona d60 i mam pewien problem mianowicie mój młodszy braciak dorwał się do niego i coś poprzestawiał i teraz obraz w wizjerze jest nie ostry lecz zdjecia wychodza ostre sprawdzałem tym suwakiem od diportażu lecz to nic nie daje proszę o pomoc z góry dziękuje