witam
chciałabym się dowiedzieć czy i za ile można naprawić wizjer d40 rozchodzi mi się mianowicie o uszkodzonie, które polega na niepoprawnym wyświetlaniu się parametrów(nie pokazują sie poprawnie)

proszę o pomoc
pozdrawiam