Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: d60 problem

  1. #1

    Exclamation d60 problem

    Witam od dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem nikona d60 i mam pewien problem mianowicie mój młodszy braciak dorwał się do niego i coś poprzestawiał i teraz obraz w wizjerze jest nie ostry lecz zdjecia wychodza ostre sprawdzałem tym suwakiem od diportażu lecz to nic nie daje proszę o pomoc z góry dziękuje

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar Wozlow
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Rzeszów/Krosno
    Posty
    146

    Domyślnie

    A możemy prosić o używanie znaków interpunkcyjnych?
    Ostrość w wizjerze możesz regulować malutkim tym suwakiem po prawej...

    Mam jeszcze pytanie co to jest "diportaż"?

  3. #3

    Domyślnie

    Obok wizjera masz prawdopodobnie pokrętło ostrości ( korekta w stosunku do wady wzroku ).

  4. #4

    Domyślnie

    Przecież napisał: " sprawdzałem tym suwakiem od diportażu " - czyli nie to.

    Ja bym sprawdził matówkę, może się "poluzowała" ?
    Ostatnio edytowane przez wasilewk ; 06-11-2010 o 13:58
    D700 + N24-70 + N80-200D ED + N70-300VR, SB-900

  5. #5

    Domyślnie

    No panowie, przeciez kolega napisal ze to nie jest suwak od dioptrazu. Ehhhh....

    Ja osobiscie proponuje wyczyscic wizjer, jako ze w tym upatruje przyczyne nieostrosci. A jak nie to nie wiem
    D40 + SY8/3.5FE + S10-20/4-5.6 + N35/1.8 + S50/1.4 + N55-200 + Tair300/4.5 + SB-600
    Yashica 108MP + Y35-70 + Y75-200 + YCS-220
    http://picasaweb.google.com/mt.mostowski

  6. #6

    Domyślnie

    Sprawdź też czy nie ma śladów paluchów na lustrze czy obiektywie od wewnątrz.
    http://rafalec.digart.pl/
    Nikon D5K || 6 razy Nikkor || Nissin

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •