Close

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 103
  1. #1

    Domyślnie Pasek 'reporterski' do aparatu

    Znajdą się użytkownicy czegoś takiego?
    http://allegro.pl/pasek-reporterski-...298180154.html

    Zastanawiam się, czy warte to takich pieniędzy...
    A i musi być na dwie puszki

  2. #2

    Domyślnie

    Ja ma taki na jedną puszkę i jest bardzo wygodny. Dużo lepsze rozwiązanie niż pasek tradycyjny.
    Ten z linka który podałeś nie ma żadnego łączenia z przodu i wydaje mi się że będzie się ciągle zsuwał. Poszukaj czegoś takiego. Jakość wykonania bardzo dobra i można go rozłączyć i używać z jedną puszką w razie potrzeby.

    edit:
    nawet darmową wysyłkę do PL mają

    edit 2:
    mają też starszą wersję trochę taniej
    Ostatnio edytowane przez The Structorr ; 05-11-2010 o 20:00

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez The Structorr Zobacz posta
    Ten z linka który podałeś nie ma żadnego łączenia z przodu i wydaje mi się że będzie się ciągle zsuwał. Poszukaj czegoś takiego. Jakość wykonania bardzo dobra i można go rozłączyć i używać z jedną puszką w razie potrzeby.

    edit:
    nawet darmową wysyłkę do PL mają

    edit 2:
    mają też starszą wersję trochę taniej
    takie cos nie przejdzie to ma byc dyskretne i nie rzucac sie w oczy


    Cytat Zamieszczone przez Marcin Borkowski Zobacz posta
    przelecialem archiwum i niezbyt pochlebnie sie o tym pasku ludzie wypowiadaja. Nawet na oko strach powiesic na nim d700 + 80-200

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    A i musi być na dwie puszki
    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    Nawet na oko strach powiesic na nim d700 + 80-200
    Cytat Zamieszczone przez Slon Zobacz posta
    to ma byc dyskretne i nie rzucac sie w oczy
    Noooo, tak to się chyba nie da

  6. #6

    Domyślnie

    Szpagatem przewiązać.
    Black rapid jest o wiele droższe ale ma lepszy zaczep.
    Mam tą podróbkę która pokazał The Structor. Funkcjonalnie tak samo jak black rapid dual strap tylko ta szybko złączka wygląda mniej pewnie. Dla bezpieczeństwa dostała dodatkowe zabezpieczenie. D3/700 z 70-200 można spokojnie powiesić. Oryginalny paseczek na zatrzaski do 200-400 wydaje się bardziej badziewny a działa.
    Ja założyłem do tego pętelkę optecha zaczepiona o płytke szybkiego mocowania kirka i działa.
    Jedyny mankament tego jak i wszystkich slingów to to że trzeba uważać przy kucaniu jeśli pasek jest za długi aparat albo obiektyw może bangnac o glebę.

    Slon przyjrzyj się śrubce w tym co zaklinowałeś, ja za nic w świecie nie powiesił bym na tym aparatu. Blak rapid miało z tym spore problemy i skończyło się na jednolitej śrubce z zaczepem
    http://www.blackrapid.com/product/hardware/fastenr3/ a to juz trzecia wersja.

  7. #7

    Exclamation

    Też miałem napisać o tym zaczepie i śrubce małe ostrzeżenie.
    Podczas noszenia, podnoszenia i opuszczania aparatu lubi się on trochę obracać w różne strony. Teraz przyjrzyj się dokładnie konstrukcji na zdjęciu
    Jedynym elementem który się tu obraca to właśnie śrubka mocująca. Myślę że 200m spacerku wystarczy żeby się poluzowała, zgadnij co się może wydarzyć później!

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez The Structorr Zobacz posta
    Też miałem napisać o tym zaczepie i śrubce małe ostrzeżenie.
    Podczas noszenia, podnoszenia i opuszczania aparatu lubi się on trochę obracać w różne strony. Teraz przyjrzyj się dokładnie konstrukcji na zdjęciu
    Jedynym elementem który się tu obraca to właśnie śrubka mocująca. Myślę że 200m spacerku wystarczy żeby się poluzowała, zgadnij co się może wydarzyć później!
    nie wie, czy karabinczyk obraca sie na tym (nie wiem jak to nazwac) slizgaczu.
    okazalo sie, ze znajomy ma taki pasek, wybiore sie i pomacam na dniach

  9. #9

    Domyślnie

    potwierdzam - obraca się na trzpieniu obrotowym, który od strony paska jest szerszy i ma założoną podkładkę, więc nic się nie wysunie... jak coś to urwie , można asekuracyjnie przymocować dodatkowy pasek od producenta (przy zaczepie mocowania standardowego paska na body)

    brak połączenia pasków z przodu nie ma żadnego znaczenia, nic się nie zsuwa

    pasek bardzo wygodny, już nie narzekam na kark, pod marynarką dyskrecja, no i samochodem da się jeździć z podpiętym D700+24-70+sb-900

    mały szczegół - coprawda karabińczyk można odpinać, ale ja jakoś wolę odkręcić śrubę z body - jakoś tak wygodniej

    czizas, ale wyszła reklama :P

  10. #10
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 760

    Domyślnie

    Badziewnie to wygląda...

Strona 1 z 11 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •