Szukaj
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
Bardzo udana praca. Podoba mi się tonacja zdjęcia. Czuć rozpoczynający się dzień. Ciekawie poukładane pasy drzew.
D60 + S10-20, T55-200, 18-55 VR, Nissin Di622, kilka szkieł M42
dobre![]()
Ładnie Darku, tak porannie i rześko.
LED ZEPPELIN
Wszystko na swoim miejscu. Podoba sie.
Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.
Dla własnego użytku przytnij dół do wysokości traw a wyjdzie zgrabny minimal w jednolitej tonacji.
Kadr, wieloplanowosc, tonacja, mgielka. Wszystko pieknie sie sklada na udana calosc.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Piekne zdjecie![]()
podoba sie bardzo klimatyczne.
Nikon D90, N50 1.8, Tamron 18-270 PZD
Mój blog o foto: http://mrlir.wordpress.com/ , trochę presetów, fotek, itp.
Nie przemawia do mnie ta tonacja, chyba na sile ja dodales, a szkoda bo zdjecie ma potencjał.
Skontaktuj się z nami