Cytat Zamieszczone przez glisek Zobacz posta
no a ja kanapka z maslem spada ze stolu to zwykle leci na maslo.
podobnie, jak aparat leci na ziemie to pod takim katem, jaki jest najgrozniejszy dla mocowania bagnetu obiektywu.
Znam ten ból, kiedyś spadł mi nikon FM2 z 50 1.8 i metrzem 45CL4 prosto na obiektyw :/
Szlag trafił słoik.