Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: Luna...

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie

    Ładnie poukładałeś, ale nie ukrywam że preferuje Twoje prace w kolorze
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  2. #2

    Domyślnie

    Niezła odskocznia od ostatnich Twoich kolorowych kadrów ciekawa jest jedynka, a i dwójka jako portret tez niczego sobie
    Nikon D90 + NIKKOR 18-105 mm + NIKKOR 85 mm 1.8 D

  3. #3

    Domyślnie

    Juz lubie to zdjecie!
    -------------------------
    Nikon D80; D300; Fuji S3PRO + S8 mm; N 12-24; N 18-200 VR; T 24-70; N70-300 VR; N 24/2.8 N 35/2.0; N 50/1.8; N 85/1.8; N 300/4.5

  4. #4

    Domyślnie

    Lekko tak nierealnie z tym wielgachnym ksiezycem wyszlo, BW chyba idealnie tutaj pasuje mz. Dobra i oryginalna fota, zwraca uwage...
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #5

    Domyślnie

    Lekkie zaskoczenie, Morawy w BW, ale po chwili to BW mi nawet pasuje a kadr jest bardzo fajny
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  6. #6

    Domyślnie

    Dziwi mnie, że nie pojawiły się posądzenia o wklejke .
    Ale myślę, że o taką fuszerkę nie posądzili byście mnie .
    Celowo zapodałem bonusik, aby zasiał lekką nutkę niepewności.
    Wiem, że nie jest to mistrzostwo świata jeżeli chodzi o portret łysego.
    Ale jakoś tak mi się spodobał, że wystąpił w bonusiku. Co do zdjęć, faktycznie trochę "inne" od tych, które przeważnie prezentuje. Ale jakieś małe eksperymenta też moim zdaniem są czasami wskazane.
    Foty ustrzelone na Morawach w jednym dniu z interwałem czasowym około 1 godziny.
    Z łapy , na 400mm (jak już wcześniej pisałem).


    Dziękuję za odwiedziny .

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    Dziwi mnie, że nie pojawiły się posądzenia o wklejke .
    i tu sie Pawle zdziwisz :P
    pierwsze co pomyślałem to: o wkleił łysego
    ale nie chciałem nic pisać :P
    pozdrawiam

  8. #8
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    .
    Z łapy , na 400mm
    No to jeśli będziemy mieli się przyjemnosc kiedys spotkac osobiście to przezornie nie podam Ci ręki
    Mnie ostatnio 100-300 f4 sigmy mało łapy nie wyrwało, tak że gratuluje pary w dłoniach

    A jedynka jest przefajna. Taka na ścianę w sam raz. Może spróbuj do IKEI

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PABLOOK Zobacz posta
    Dziwi mnie, że nie pojawiły się posądzenia o wklejke .
    Ale myślę, że o taką fuszerkę nie posądzili byście mnie .
    Celowo zapodałem bonusik, aby zasiał lekką nutkę niepewności.
    Wiem, że nie jest to mistrzostwo świata jeżeli chodzi o portret łysego.
    Ale jakoś tak mi się spodobał, że wystąpił w bonusiku. Co do zdjęć, faktycznie trochę "inne" od tych, które przeważnie prezentuje. Ale jakieś małe eksperymenta też moim zdaniem są czasami wskazane.
    Foty ustrzelone na Morawach w jednym dniu z interwałem czasowym około 1 godziny.
    Z łapy , na 400mm (jak już wcześniej pisałem).


    Dziękuję za odwiedziny .
    łe tam zaraz posądzenia, ksieżyc tak nierealny trudno ustrzelić ot tak, tym bardziej ze dwojeczka była już tylko jak planeta świetna ta jedynka

  10. #10

    Domyślnie

    Dla mnie zaraz po Twojej jesieni najlepsze, księżyc w kadrze tego szukam, ale póki co ograniczony jestem mm Jest świetne.
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •