Close

Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 113
  1. #1
    sailor
    Gość

    Domyślnie no to po raz pierwszy ...

    .. czas wykazac wojownicza nature ...
    po uzgodnieniu z adwersarzem
    uprzejmie wyzywam na pojedynek majac swiadomosc prawie pewnej przegranej Andyego_O
    ale ze w pojedynku nigdy nic nie wiadomo wiec moze sie poszczesci.

    strony ustalily temat aktowy czyli jakby to pewnie Czornyj okreslil "pojedynek na d..y" dokladny temat i terminy podamy po ustaleniu szczegolow.

    mam nadzieje ze pierwszym pojedynkiem zapoczatkuemy mila zabawe

    czekam wiec na odp Andrzeja ze oficjalnie wyzwanie przyjmuje

    Ustalenia koncowe:

    tak wiec skoro rekawica podjeta przez imc Andyego zostala .. udalim sie na narade co by warunki owej potyczki ustalic. Caly zespol moj ze strachu sie trzasl na sam dzwiek imienia przeciwnika (aczkolwiek przeciez kompana od sesyi i butelki) alesmy obiecali sobie walczyc do ostatniego pixela i polec z godnoscia lub zwyciezyc z chwala. po naradzie dlugiej a burzliwej sekundanci bron potwierdzili i warunki pojedynku ustalili. przeto oglaszamy wszem i wobec iz jako ze matryca w strone imc Andyego rzucona zostala a owze z godnoscia ja podniosl na pojedynek sie godzac, ustala sie nastepujace zasady:

    DOZWOLONA BRON:

    aparat cyfrowy firmy najkon wraz ze wszelkimi lufami do uzytku zdatnymi

    DOZWOLONA AMUNICJA:

    wszelakie powabne ksztalty mogace uznanie budzic oraz twory komputerowe obraz modyfikujace

    DOZWOLONA POMOC:

    zastep wiernych giermkow od adeptow szkol wizazu poprzez wykwalifikowanych trzymaczy blend do artystow stylizacji

    Aby po calym swiecie zarowno wirtualnym jak i rzeczywistym sie nie ganiac adwersarze ustalili temat:

    "akt kobiecy na podstawie inspiracji tworczoscia Salvadore'a Dali - pastisz czy fascynacja?"

    TERMIN ROZPOCZECIA POJEDYNKU:
    jako ze trudna to walka bedzie przeto z maksymalnego czasu korzystamy by do walki sie przygotowac. date ostateczna ustalamy zatem na 3 dzien miesiaca lutego anno domini 2007

    obaj zastrzegamy sobie mozliwosc oddania wiecej niz jednego strzalu po uprzednim ustaleniu ich liczby z przeciwnikiem

    tak wiec staropolskim zwyczajem zycze mojemu przeciwnikowi by go pieklo pochlonelo spusciwszy uprzednio wszelakie plagi na caly plugawy sprzet jego i aby pixele w jego camerze osbkurze myszy zjadly a oprogramowanie z majkrosoftu pochodzilo

  2. #2

    Domyślnie

    WOW!

    To bedzie cos!!! Powodzenia Panowie. Bede z uwaga przygladal sie wynikom.

  3. #3

    Domyślnie

    Kiedy startujecie?
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  4. #4

    Domyślnie

    hm ku ścisłości, z pewnością pojedyne będzie interejujący ale czy zamiast pojedynku na rodzaj zdjęcia (oczywiście to wyzywający i wyzwany decydują co focą) w tym przypadku akt, nie lepiej było by podać temat zdjęcia, dla przykładu "kobieta w czerwieni" i tu dowolność pomysłu, może być wtedy akt, portret, moda itd. w ten sposów bedziemy bardziej zaskakiwani pojedynkami, bo już wiadomo że w piewszym pojedynku będziemy mieli "d..y"
    Oczywiście to tylko taka moja sugestia
    .:[nikon][nikkor][tamron][m42][cokin][lowepro][manfrotto][gimp][ps4][ubuntu][7]:.
    .:KORAB:.

  5. #5

    Domyślnie

    no to wlasnie juz pojedynkujacy sie dogaduja, szczegoly i temat, forma, termin.


    a ja juz nie moge sie doczekac tego pojedynku, w szczegolnosci ze poziom tego pojedynku bedzie wysoki...

  6. #6
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Ludmar - wg regulaminu o zasadach decyduja pojedynkujacy sie .. mozna wybrac temat szeroki typu "kobieta w czerwieni" a mozna bardzo scisly typu "jajko na miekko w czerwonym kubeczku". zaproponowalem Akt bo obaj sie w tym temacie obracamy.
    tak wiec spokojnie .. najpozniej jutro rano podamy z Andym szczegoly naszego starcia

  7. #7

    Domyślnie

    W morde misia, na samym poczatku TAAAAAKI pojedynek!
    To bedzie cos! Nie moge sie doczekac
    Pozdrawiam, Lolas

  8. #8
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    Panowie (i Panie) prosze Was .. nie przesadzajcie z TAAAAAKIM pojedynkiem bo bedzie jak z pewnym kalendarzem

  9. #9
    Madziulek
    Gość

    Domyślnie

    .... i tak będzie wojna

    a ja też już się nie moge doczekac

  10. #10

    Domyślnie

    niech zbrojmistrz wyda kałachy i po kilka magazynków , powodzenia
    pozdrawiam Piotr


Strona 1 z 12 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •