Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Praga we wrześniu

    Witam
    Chciałem się pochwalić moimi amatorskimi fotkami z Pragi
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    Nikon D7100 , Nikkor 18-105, Nikkor 50 mm 1.8, Sigma 70-300

  2. #2
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Wszystko centralnie w kadrze = nuda.
    A nawet jak już aplikujesz nam symetrię - to nie jest wcale równo... (2,4,12)
    3 odpada w przedbiegach niestety.
    7 też nie przekonuje kadrem...
    W reszcie tkwi potencjał, ale trzeba do niego lepiej podejść: staranniejsze kadrowanie (choćby na zasadach złotego podziału), a jeśli koniecznie chcesz symetrię (byle nie za dużo ) - również trzeba poprawić centralne umieszczenie głównego obiektu (nie wiem czy D40 ma wyświetlanie linii na matówce, ale tutaj akurat mogłoby pomóc...)

  3. #3

    Domyślnie

    Przede wszystkim gratulacje udanej wycieczki
    Kurde, ale pogodę miałeś super W sensie że cieplutko i w ogóle - bo akurat popołudniowe słońce tak sobie pomaga w zdjęciach I chyba miałeś sporo czasu, bo różne miejscówki o różnych porach pouchwycane - znowu, zazdrościć

    Co do samych fotek - technicznie tak jak pisze przedmówca, może im trochę brakuje - ale tutaj to nie ma aż takiego znaczenia wg mnie
    Wychowany na Fuji...

    Obecnie - "jedną nogą" w Nikonie... =]

  4. #4

    Domyślnie

    Dziękuję za uwagi. Będę dożył do tego, aby na następny raz zwracać na to uwagę
    Szczerze mówiąc te wszystkie fotki stukane były na szybko. Byłem 3 dni w Pradze i mieliśmy przewodnika, który
    za dużo nam chciał pokazać. Na moście Karola byliśmy dosłownie 5 minut, to był przebieg przez most
    Pogoda w dwa dni dopisała, w pierwszy niestety nie... i tak jak piszesz... słońce bardzo pomaga
    reszta fotek jest tutaj http://amatorfoto.pl/thumbnails.php?album=2
    Nikon D7100 , Nikkor 18-105, Nikkor 50 mm 1.8, Sigma 70-300

  5. #5

    Domyślnie

    ma ktoś może aktualne fotki z Pragi ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •