Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar lucki
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    222

    Domyślnie Sun-box i chiński osprzęt

    Witam!

    Noszę się z zamiarem kupna lampy studyjnej sun-box 500W http://www.sun-box.pl/, do tego chciałbym dokupić oczywiście jakiś statyw i softboxa, powiedzmy 70x100. Problem jest taki, że w sun-box ten osprzęt jest trochę drogi, więc pomyślałem o czymś tańszym ,a konkretnie chińskim osprzęcie z eltecu. Czy ktoś może ma doświadczenie w tej kwestii, czy ten sprzęt będzie do siebie "pasował", bo teoretycznie powinien, jeśli chodzi o średnicę mocowania softboxa np., a w praktyce to różnie bywa... Przy okazji jeszcze jeden temat poruszę: System zawieszania teł, co byście polecili, widziałem jakąś nową ofertę na stronie www.funsports.pl
    Ostatnio edytowane przez lucki ; 04-01-2007 o 11:30

  2. #2
    sailor
    Gość

    Domyślnie

    bylo walkowane sto tysiecy razy ... uzywanie wyszukiwarki naprawde nie boli.

    nie wiem jak aktualne sun-boxy ale starsze mialy duzy problem z awaryjnoscia

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar lucki
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Posty
    222

    Domyślnie

    Główne pytanie dotyczyło kompatybilności lampy Sun-boxa ze statywem i softboxem z oferty eltecu, wcześniej przeszukałem forum Sailor, ale nic nie znalazłem.

  4. #4

    Domyślnie

    To chińskie to jest tak zdiełane, że wszystko ze wszystkim pasuje i jeszcze jest trochę luzu
    więc spoko, wyluzuj.
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •