Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kotek x 3

  1. #1

    Domyślnie Kotek x 3

    Witam, takie kocie fociaki do oceny:

    1.
    2. 3.


    Pozdrawiam, jeere

  2. #2

    Domyślnie

    jedynka mi się najbardziej widzi
    Trochę człowieka i technika się gubi...

    Pozdrawiam, Ewa.

  3. #3

    Domyślnie

    Najlepsza 3, ładna GO, ale przydałoby się więcej ostrości na oczach.

    Pozdro.

  4. #4

    Domyślnie

    nr.1 git !
    D80, S10-20, S30/1.4,N50/1.4G, N80-200, sb-800,bronica ec-tl, nova 5,mini trekker aw
    http://szuwar.deviantart.com/

  5. #5

    Domyślnie

    Dla mnie 1. Kotek jest naturalny - nie zwraca uwagi na fotografa!

  6. #6

    Domyślnie

    Dla mnie tez....

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •