Szukaj
jedynka mi się najbardziej widzi![]()
Trochę człowieka i technika się gubi...
Pozdrawiam, Ewa.
Najlepsza 3, ładna GO, ale przydałoby się więcej ostrości na oczach.
Pozdro.
nr.1 git !![]()
D80, S10-20, S30/1.4,N50/1.4G, N80-200, sb-800,bronica ec-tl, nova 5,mini trekker aw
http://szuwar.deviantart.com/
Dla mnie 1. Kotek jest naturalny - nie zwraca uwagi na fotografa!
Dla mnie tez....
Skontaktuj się z nami