No...... kilka razy zjadły mi wszystko
Pomimo to mam dla nich welki szacunek.
Szukaj
No...... kilka razy zjadły mi wszystko
Pomimo to mam dla nich welki szacunek.
Szkoda, bo światło za ostre. Modelki super![]()
Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon
Zgadza się przepalenia mocne i ta trawka.
Może tej zimy się uda![]()
Piękna niunia - 2 rewelka. Co Ty jeszcze trzymasz w zanadrzu ?
pozdrawiam
Mariusz
Bardzo ładnie szkoda, że modelka się nie uśmiechnęła![]()
Przepięknie, dwójka powala .
To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.
Fajnie wyszło. Podoba się.
| D300+MB-D10 | S10-20/3,5 | N50/1,8 | N300/2,8 VR | TC17 | YH324C | MF685B | GH-2 Gimbal | MF486RC2 |
Pozdrawiam Mateusz Cofta
jak napisał sekta fajnie wyszło. Podoba się
Piękny model , bardzo dobre foty.
Pozdrawiam
tomek61
www.tomaszkubis.pl
Skontaktuj się z nami