Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Torba na N70-200 i kilka gratów

    Witam

    Ostatnio przybył mi N70-200 i niestety nie mam go w czym transportować. Do tej pory używam Lowepro Stealth Reporter D300 AW, który mieścił wszystko ze stopki. Na nowe szkiełko jest za mała. Szukam czegoś co pomieści D300z gripem + N17-55 i luzem N-70-200. Oczywiście sabinka i dwie stałeczki.
    Obkukałem już D400AW i wygląda ok. Nie mniej być może znajdę coś lepszego (smukłego). Ostatnio trafiłem w MM na Vanguarda Up-rise 33. Fajna torba, ale denerwuje mnie brak zamka błyskawicznego głównej komory.

    Zastanawiałem się nad plecakiem, ale jakoś nie mgę się do nich przekonać. Jeżeli miałby być plecak, to albo slingshot, albo tradycyjny z tym, że musi mieć łatwy dostęp do sprzętu (najlepiej z boku).
    Byłem już zdecydowany na:
    - Katę 3n1-30 - nie mieści luźnego N70-200
    - Vanguard Up-rise 46 - też kiszka

    Chętnie skorzystam z Waszych doświadczeń.

    Dzięki
    D300 + MB-D10 + N50 + N85 + N17-55 + N70-300 + N70-200 + SB800 + CaptureNX

  2. #2

    Domyślnie

    nova 200 da rade
    x-pro2 + xt-10 | 23 2.0 + 35 1.4 + 50 2.0 <3
    www.ma-foto.pl

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2011
    Miasto
    Strzelce Opolskie
    Posty
    123

    Domyślnie

    Pomyśl jeszcze raz o tym Vanguard Up-rise 33. Zamek jest w klapie i możliwy jest dostęp do głównej komory od góry, bez odpinania klapy.Myślę, że to fajne rozwiązanie. A i samo wykonanie torby na wysokim poziomie.

  4. #4

    Domyślnie

    Co rozumiesz przez luźnego 70-200? Odpiętego od korpusu? Jeśli tak, to zapewniam, że kata 3n1-30 mieści zestaw D3s z zapiętym 24-70 + 70-200 (wersję I) luzem + sabina 900 + 105/2.8 w głównej komorze plecaka.
    Ostatnio edytowane przez doktor ; 29-05-2011 o 20:58
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki.
    Pojadę do sf. Widzę, że mają dostępne od ręki zarówno Nova200 i Katę. Przymierzę sobie również Up-rise'a 33.

    doktor jak sprawuje się Kata? Boczną klapką wyjmę bez problemu D300 z gripem i dostanę się do N70-200? Slingshot się sprawdza?
    D300 + MB-D10 + N50 + N85 + N17-55 + N70-300 + N70-200 + SB800 + CaptureNX

  6. #6

    Domyślnie

    podjedź sobie do foto plus na studenckiej. Tam masz spory wybór plecaków.

    miałem proponować Vanguard Up-rise 48 ale po sprawdzeniu wymiarów może być problem z n70-200 choć jeden z kolegów pisał, że chyba sigma wchodzi na styk zajmując tylko jedno miejsce na obiektyw.

  7. #7

    Domyślnie

    Ja wyciągam D3 bez problemu. Przedział, w którym znajduje się*70-200 jest nad korpusem i jest do niego dostęp przez odpięcie rzepa. Po wyjęciu korpusu wychodzi bez problemu, no może stopka trochę*haczy. Praktycznie to załadowany tym sprzętem plecak nie bardzo się na sligshota nadaje, bo jest zbyt duży i zbyt ciężki. Operacje są wykonalne, ale nie taki łatwe. Jeśli nie masz pozakładanych osłon p/słonecznych na szkła jest znacznie łatwiej. Nie wiem jak nowy 70-200 (ja mam wersję I), ale od starego 80-200 DED jest dłuższy o cały bagnet i niestety do częsci plecaków nie włazi. Do Fastpacka chyba 250 właziło 80-200 a 70-200 już nie (piszę chyba bo jakiś czas temu z tego właśnie powodu go sprzedałem). Kata moim zdaniem jest bardzo dobra. Jeśli chodzi o wykonanie od rzeczone go fastpacka lepsza i nie chodzi tylko o brak pokrowca AW.
    R6008, Y124G, Ye35, ZI; Blog

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •