Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gALL
    dRUID: to bylo opisane jak ustawic automat, a matryca po to aby wykorzystac F80 + SB28 w pelni (3D matrix blablabla). Pytajacy nie mial pojecia o robieniu tego typu zdjec, wiec nie bede sie rozpisywal bo jak i gdzie ma mierzyc CW.
    Wszystko jasne, nie zrozumiałem Twoich intencji
    Pozdrawiam Arek
    7D|G12|Nikkormat FT3|N70-210/4|N50/2|N28/3,5|C100/2,8|Metz 58AF2|C17-40/4L||C70-200/4L|+reszta

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    03 2005
    Miasto
    Swiętokrzyskie
    Posty
    116

    Domyślnie

    sedrecznie dziękuję wszystkim za podane sugestie właśnie oddałem naegatywy do labu , postaram się pokazać wam moje osiągnięcia lub porażki, zastosowałem jednak obiektyw tamrona 28-200.tylko nie wiem jak zamieszcza się ty fotki , z góry dziękuję za podpowiedź acha akumulatorki w mb Forewer 2400 i w SB PROFITEXX 2600 WYKONAŁY 4 NEGATYWY PO 37 KLATEK I SPISUJĄ SIĘ NADAL SUPER PO JEDNYM ŁADOWANIU.
    POZDRAWIAM

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Jarecki
    nie wiem jak zamieszcza się ty fotki
    http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=7353
    Pozdrawiam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •