Wszystko jasne, nie zrozumiałem Twoich intencjiZamieszczone przez gALL
![]()
Szukaj
Wszystko jasne, nie zrozumiałem Twoich intencjiZamieszczone przez gALL
![]()
Pozdrawiam Arek
7D|G12|Nikkormat FT3|N70-210/4|N50/2|N28/3,5|C100/2,8|Metz 58AF2|C17-40/4L||C70-200/4L|+reszta
sedrecznie dziękuję wszystkim za podane sugestie właśnie oddałem naegatywy do labu , postaram się pokazać wam moje osiągnięcia lub porażki, zastosowałem jednak obiektyw tamrona 28-200.tylko nie wiem jak zamieszcza się ty fotki , z góry dziękuję za podpowiedź acha akumulatorki w mb Forewer 2400 i w SB PROFITEXX 2600 WYKONAŁY 4 NEGATYWY PO 37 KLATEK I SPISUJĄ SIĘ NADAL SUPER PO JEDNYM ŁADOWANIU.
POZDRAWIAM
http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=7353Zamieszczone przez Jarecki
Pozdrawiam
Skontaktuj się z nami