Witam
Czy są tutaj użytkownicy bloga ProPhoto?
Chcę założyć fotobloga prophoto bardzo mi się podoba ale kosztuje aż 199$.
Mogę odżałować ale muszę mieć pewność ze będę umiał go ogarnąć.
Czy edycja jest bardzo trudna? czy po zakupie trzeba kupic upgrade ktory teraz widnieje na oficjalnej stronie prophoto?
Pozdraiwam