Witam
Czy są tutaj użytkownicy bloga ProPhoto?
Chcę założyć fotobloga prophoto bardzo mi się podoba ale kosztuje aż 199$.
Mogę odżałować ale muszę mieć pewność ze będę umiał go ogarnąć.
Czy edycja jest bardzo trudna? czy po zakupie trzeba kupic upgrade ktory teraz widnieje na oficjalnej stronie prophoto?
Pozdraiwam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami