Szukaj
Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB
Darek dawaj to w KWADRAT !!
Pozdrawiam Krzysztof M.
Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....
Fajny klimat, lecz kadrowo chcialoby sie wiecej.
seek & destroy
Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...
Fajnie, klimatycznie, lubie takie mgielkowe foty pod slonce. Przejrzalem sobie watki ktore zalinkowales i ogolnie fajna seria wyszla i mi sie podobaja. Moja kolejnosc od najlepszgo to: mglisto 1, mglisto 3 i na koncu mglisto 2.
A wracajac do tego zdjecia, to uwaga mjr o cieciu do kwadratu bardzo trafna...
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
"Myśleć, że się coś wie, to najlepsza obrona przed dowiedzeniem się czegoś" - Terry PratchettPozdrawiam! Jacek
Skontaktuj się z nami