Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Mglisto 03

  1. #1

    Domyślnie Mglisto 03

    Może komuś się spodoba, kontynuacja mgiełek

    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  2. #2

    Domyślnie

    A może ciąć dół,ten zielony pas?

  3. #3

    Domyślnie

    Darek dawaj to w KWADRAT !!
    Pozdrawiam Krzysztof M.
    Mam co mam i jest mi z tym dobrze ....

  4. #4

    Domyślnie

    Fajny klimat, lecz kadrowo chcialoby sie wiecej.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  5. #5

    Domyślnie

    Fajnie, klimatycznie, lubie takie mgielkowe foty pod slonce. Przejrzalem sobie watki ktore zalinkowales i ogolnie fajna seria wyszla i mi sie podobaja. Moja kolejnosc od najlepszgo to: mglisto 1, mglisto 3 i na koncu mglisto 2.
    A wracajac do tego zdjecia, to uwaga mjr o cieciu do kwadratu bardzo trafna...
    Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mjr Zobacz posta
    Darek dawaj to w KWADRAT !!
    To jest bardzo dobry pomysł Ograniczysz się wtedy do miejsca, gdzie dzieje się wszystko, co w tej fotografii jest naprawdę istotne i piękne. Także zmiana kadru jak najbardziej wskazana. I tylko kadru - bo światło i tonację masz super.
    "Myśleć, że się coś wie, to najlepsza obrona przed dowiedzeniem się czegoś" - Terry Pratchett
    Pozdrawiam! Jacek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •