żeby nie tworzyć nowego tematu, odgrzeję tego rocznego kotleta gdyż jest tematem o tytule dość ogólnym. a mianowicie mam takie pytanie/prośbę:
czy ktoś może ma/używa/oglądał/sprawdzał i może coś opowiedzieć o plecaku Benro F300 LN
ewentualnie co innego o tych gabarytach?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami