Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: Plecak

  1. #31

    Domyślnie

    żeby nie tworzyć nowego tematu, odgrzeję tego rocznego kotleta gdyż jest tematem o tytule dość ogólnym. a mianowicie mam takie pytanie/prośbę:

    czy ktoś może ma/używa/oglądał/sprawdzał i może coś opowiedzieć o plecaku Benro F300 LN

    ewentualnie co innego o tych gabarytach?
    www.rajdowy.blogspot.com wolę samochody niż wijące się "modelki"

  2. #32

    Domyślnie

    Poleciłbym zamiennie lowepro flipside 300.
    Mam, używam i jestem mega zadowolony więc polecam. Wchodzi wszystko co w podpisie i duperele...
    D90 | AF-S Nikkor 18-105 VR| AF-S Nikkor 70-300 VR| SB-900 | MB-D80 | i takie tam...

  3. #33

    Domyślnie

    oj nie, ten za mały. Teraz mam Lowepro Pro Runner 200AW i po zakupie 80-200 zrobiło się za ciasno
    www.rajdowy.blogspot.com wolę samochody niż wijące się "modelki"

  4. #34

    Domyślnie

    Dakine Sequence polecam. Jedyny problem, że cholernie drogi.

  5. #35

    Domyślnie

    Jest jeszcze czterysetka...
    D90 | AF-S Nikkor 18-105 VR| AF-S Nikkor 70-300 VR| SB-900 | MB-D80 | i takie tam...

  6. #36

    Domyślnie

    Flipside 400 to kawał dobrego plecaka , jedyne do czego moge się przyczepić to mocowanie statywu , jest beznadziejne , statyw lata na prawo i lewo jak chce , przestałem z niego korzystać i przypinam statyw z boku , nogi w kieszonke a od góry paskiem ... i jest o niebo lepiej
    Małe zmiany ... trochę C i do tego L ale i tak dalej tu zostaje

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •