Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Arcydzieła :P

  1. #1

    Domyślnie Arcydzieła :P

    Żeby nie było to i ja wstawiam kilka zdjęć. Kadrowanie u mnie leży. Obróbka zresztą też. Nauka, którą starał się przekazać nam Marcin w moim przypadku poszła w las.

    Pozdrawiam, Karol.

  2. #2

    Domyślnie

    Oglądam te zdjęcia i chce mi się tam wracać. Widać na zdjęciach że też Ci się podobało Są kolory jesieni, fajne kadry. Cieszę się że tam byliśmy. Pewnie będę odosobniony ale wybieram 7-kę jako najlepszą.

  3. #3

    Domyślnie

    A mnie 10-ka przypadła do gustu . Z resztą zgadzam się z Piotrem
    D610. F801s. N28-70/2,8. N50/1,4D. N55/1,8micro. N85/1,4. N70-200/2,8VR. Sb800. LP mini trekker

  4. #4

    Domyślnie

    Kakersik - proszę na stałe wpisać sobie do obowiązków domowych wystawianie fot na forum a kadru nr 1 w ogóle na żywca nie widziałem Gdzie to?

  5. #5

    Domyślnie

    Grzesiek, spalony domek ustrzelony w drodze do Doliny Strążyska. Wy pojechaliście samochodem tak daleko jak się dało (czyli do parkingu koło bramy, prawda??) a nas w spacer rozgrzewający wmanewrowała moja kochana Madzia mówiąc "to tylko kawałek". I okazało się, że droga od samochodu do wejścia była dłuższa niż od wejścia do "wodospadu".
    Pozdrawiam, Karol.

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    bardzo przyjemny jesienno-górski secik,
    też się właśnie nad jedynką zastanawiałem gdzie to mogło być

  8. #8

    Domyślnie

    Powiem Ci że ładnie obrabiasz - zresztą już na wyświetlaczu Twoje fotki ładnie wyglądały.
    Nie przesładzasz z kolorami.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kakersik Zobacz posta
    Żeby nie było to i ja wstawiam kilka zdjęć. Kadrowanie u mnie leży. Obróbka zresztą też. Nauka, którą starał się przekazać nam Marcin w moim przypadku poszła w las.
    Ależ Ty skromny, po gadce tego nie widać... A fotki ok

  10. #10

    Domyślnie

    ja wybieram 11.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •