Wybiera się ktoś 04.11 do palladium na koncercik ?
Szukaj
Wybiera się ktoś 04.11 do palladium na koncercik ?
O kurczę... nic nie wiedziałam.. Teraz się będę irytować, że nie mogę, wrr...
Lubię niebieski, ładnie wygląda w podpisie
wrrrr, to ja z kolei robiłem w 2008, bo nie mogłem, a teraz to nawet akredytację dostałem................. już dni odliczam, tak Adriana lubię
Skontaktuj się z nami