Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2004
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Posty
    144

    Domyślnie Najdroższe dmuchanie w moim życiu

    No pewnie, że o tym pisaliście. Ale...W niedzielę, przed zdjęciami, zauważyłem na monitorze jakiś mały pyłek na matrycy. Myslę sobie - dmuchnę...Zgodnie z instrukcją podniosłem lustro i... dmuchnąłem! Ustami, bo nie miałem pieprzonej gruszki! Razem z dmuchem na matrycę poleciał kawałek śliny! No, nie śmiejcie się! Naplułem sobie w aparat! Na matrycę, której nie wolno dotykać!!!!!
    W poniedziełek zadzwoniłem do serwisu Nikona, gdzie obecali oczyszczenie matrycy w jeden dzień. Właśnie wróciłem. Zrobili. Wrażenie z serwisu bardzo pozytywne. Zapłaciłem 80 zł za czyszczenie (gwarancja tego nie obejmuje). 60 zł za bilety do W-wy + jedzonko + piwko. Razem jakieś 200 zł. Najdroższe dmuchanko w moim życiu. Głupota nie boli. Uważajcie!!!!
    PS. Gruszkę kupiłem w aptece natychmiast za 4,6 zł.
    Pozdrawiam wszystkich.Jacek.
    D 70 + 18-70 + 70-210/1:4-5,6 D + SB 800 + SB 26 + F 90 X

  2. #2

    Domyślnie

    Jak byś jechał na podwójnym gazie samochodem i tacy mili panowie kazali by Ci dmuchać to wierz mi że było by drożej

    Swoją drogą gratuluję pomysłu
    jpyt
    Fuji X-E2 + 56/1.2 + 35/1.4 + 18-55/2.8-4

  3. #3

    Domyślnie

    Kurna ale się zawiodłem
    Myślałem, że nareszcie będzie jakiś temat z cyklu focenie i seks
    No ale w końcu nie od dzisiaj wiadomo, że dmuchanie dmuchaniu nierówne
    No to 1/3 70-300 G przeminęła... przedmuchała się z wiatrem
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  4. #4

    Domyślnie

    a ja dalej dmucham ))
    glupi!!!
    przeciez to nie fair tak bezinteresownie wykorzystywac cudze doswiadczenia, co nie???

    ps. jak dmucham gruszką to nic nie wychodzi...
    dmucham zatem wlasnymi organami ))
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  5. #5

    Domyślnie

    aaa jeszcze jedno:
    na ktorej ulicy ten serwis???
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Ktos pisal na nowym lub starym forum o pistolecie i nabojach do przedmuchania. Niestety nie pamietam kto to byl. Ponoc fajna sprawa. Czysto i efektywnie. NIe polecam a wrecz zabraniam uzywania sprezonego gazy z atomizera. Zawiera w sobie jakis bialy pyl ktory osiada na przedmiocie... Pozniej chyba i 80 zlotych serwisu nie pomoze

  7. #7
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2004
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Posty
    144

    Domyślnie

    Tak piszesz Hesja jakby chodziło o walenie (dmuchanie?) gruchy. Ale chyba nie o to Ci chodziło?
    Serwis jest na Postępu 14 (wjazd i wejscie od ul. Marynarskiej). Jest tam też salon (?) wystawowy, ale cienki jakiś...
    Pozdrawiam wszystkich.Jacek.
    D 70 + 18-70 + 70-210/1:4-5,6 D + SB 800 + SB 26 + F 90 X

  8. #8

    Domyślnie

    niee no co Ty!!
    naprawde probowalem gruszka...

    teraz kupilem taki ciekawy zestawik do czyszczenia
    ale matryce (MATRYCE) dmucham za pomoca UST

    a Ty o swinstwach... no Wiesz? )
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  9. #9

    Domyślnie

    Na temat dmuchania gruchy... po sprostowaniu... gruchą już jakiś czas temu przy okazji czyjegoś zwierzenia na ten temat ( ) pisałem(śmy).
    Wam rzucić tylko hasło, a już oczy macie zamglone
    A później niektórzy szukają nakładek na wizjer, bo fabryczny zakres już im nie wystarcza.
    ZBEREŹNIKI NAPALONE
    Zimne piwo i instrukcje studiować, to wam zaraz przejdzie albo do programu "Rozmowy w tłoku" - może na nowe szkoło wystarczy :P
    POzdro!
    D70|N AF-S18-70DX|N AF50/1,8D|SB-800|ML-L3|CF 1GB|Sherpa 600n|TLZ 2|MC MTO-11C A
    ŻONA to luksus - APARAT to konieczność!!!

  10. #10

    Domyślnie

    Ho Ho widze ze wieczorem dyskusje zaczynaja sie robic coraz ciekawsze, zeby tak jeszcze jakies panie sie pojawily na forum
    Pozdrawiam Karol

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •