Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Czapla

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andre84 Zobacz posta
    Czapla Biała
    To oczywiście jest czapla nadobna a nie biała, ale zdjęcie pierwsza klasa. Kolory tła i te słonorośla na pierwszym planie są świetne.
    | D300+MB-D10 | S10-20/3,5 | N50/1,8 | N300/2,8 VR | TC17 | YH324C | MF685B | GH-2 Gimbal | MF486RC2 |
    Pozdrawiam Mateusz Cofta

  2. #12

    Domyślnie

    Tak, bardzo ładnie pokazana ta biała czapla nadobna.
    Pozdrawiam. Krzysiek

  3. #13

    Domyślnie

    Cudowny kadr!!!!!Czapli nadobnej.

  4. #14

    Domyślnie

    Jeszcze raz musze !Wielkie gratulacje!Kolorystyka tego zdjęcia przywraca o zawrót głowy.Taka miejscówka to marzenie.
    Ostatnio edytowane przez marianzzz1 ; 21-10-2010 o 23:17

  5. #15

    Domyślnie

    Rewelacja! I jeszcze te tło.
    D 90; D750; D850; N 35; N 14-24, N 70-200


  6. #16

    Domyślnie

    Dziękuję za komentarze !
    Pewnie że jest to czapla nadobna. Ale kolorystycznie biała Dobrze że koledzy czuwają !
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

  7. #17

    Domyślnie

    trudno napisać coś innego niż pozostali... piękne zdjęcie i tyle...
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  8. #18

    Domyślnie

    Fotka pierwsza klasa. Niesamowity kolor tła przyznaj się, że to Ty wiosną nasadziłeś te wrzosy .
    Fujifilm X-E3 23/2

  9. #19

    Domyślnie

    Podoba się bardzo, fajny bokeh.

  10. #20

    Domyślnie

    Mimo braku ciekawego światła - wyszło super Jaki to obiektyw Andrzeju ?
    Pozdrawiam Jacek P.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •