Szukaj
Tak, bardzo ładnie pokazana ta białaczapla nadobna.
Pozdrawiam. Krzysiek
Cudowny kadr!!!!!Czapli nadobnej.
Jeszcze raz musze !Wielkie gratulacje!Kolorystyka tego zdjęcia przywraca o zawrót głowy.Taka miejscówka to marzenie.
Ostatnio edytowane przez marianzzz1 ; 21-10-2010 o 23:17
Rewelacja! I jeszcze te tło.
Dziękuję za komentarze !
Pewnie że jest to czapla nadobna. Ale kolorystycznie białaDobrze że koledzy czuwają !
Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon
trudno napisać coś innego niż pozostali... piękne zdjęcie i tyle...
Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
moje obserwacje...
Fotka pierwsza klasa. Niesamowity kolor tła przyznaj się, że to Ty wiosną nasadziłeś te wrzosy.
Fujifilm X-E3 23/2
Mimo braku ciekawego światła - wyszło superJaki to obiektyw Andrzeju ?
Pozdrawiam Jacek P.
Skontaktuj się z nami