Prosze uzytkowników d90 na zerkniecie na te dwa zdjecia. Obawiam sie czy wszystko jest ok z aparatem chodzi mi o poziom szumów.

http://wyslijto.pl/plik/9wfmoiocpl

http://wyslijto.pl/plik/que2d0g5nl