Szukaj
no kolego Michalenie wiem czy mgła sztuczna czy taka była, ale teraz to miejsce jest takim jakie chciałem je widzieć w Twoich wcześniejszych próbach - gratki
![]()
fajnie zrobione, z pomysłem.. wygląda jak naturalnie.
podobami sie takie dziwactwo .
Dla mnie,takie generowanie sztucznej mgły,jest...sztuczne...
Pozdrawiam
Andrzej.
Szkoda, że przy tym drzewku z prawej ją "wytarłeś" bardziej naturalnie by to wyglądało. Chociaż mogę sobie wyobrazić tę magię miejsca dzięki Twoim zabiegom.
Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 TC S
Skontaktuj się z nami