Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie Przed Axalpowo - Meiringen

    Chyb jednak czas zacząć relację z tegorocznego wypadu do Szwajcarii. Moje subiektywne odczucia ... to powolny koniec Axalp, zmiana sposobu realzacji imprezy plus ograniczenia nałożone na załogi (emisja hałasu -> brak dopalania) spowodowały "lekki" niedosyt, przynajmniej u mnie.

    Tym czasem kilka zajawek z bazy u podnóża Axalp:

    01.

    02.

    03.

    04.

    05.

    06.

    07.

    08.

    09.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

    15.



    Miłego oglądania życzę.
    Ostatnio edytowane przez sfw ; 19-10-2010 o 17:08
    Nikon N70 ale to było bardzo dawno temu
    Canon robi najlepszy sprzęt a najlepsze zdjęcia robi ... ludzie robią najlepsze zdjęcia

  2. #2

    Domyślnie

    Ehhh.... czyste, ładne, ostre, po prostu zaje...te jak ty to robisz.
    Nikon - przybora
    "Dobrym słowem można długo żyć. Dlatego dawaj je ludziom, gdy na to zasłużą.
    Bo potrzebują ludzkiej akceptacji. Bo bez niej trudno jest żyć."
    -M.Maliński

  3. #3

    Domyślnie

    techniki focenia nie ma co komentowac bo jest gitarra... jednak jak nie ma dopalania, to na Hornetach jest troche "nudno" jesli moge tak powiedziec... smiglowce wypadaja 3x bardziej dynamicznie...

    ulubione foto z calego setu to 15 - za malarskosc tla

    i poprosze jakiegos mailika na PW bo zrobilem Ci na gorce kilka backstage - podesle

    pozdrawiam

  4. #4
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kichu Zobacz posta
    ...ulubione foto z calego setu to 15 - za malarskosc tla
    Racja, 15-ka świetna...
    Niepokojące jest to, co mówicie o zmianach. Szkoda...

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kichu Zobacz posta
    techniki focenia nie ma co komentowac bo jest gitarra... jednak jak nie ma dopalania, to na Hornetach jest troche "nudno" jesli moge tak powiedziec... smiglowce wypadaja 3x bardziej dynamicznie...

    ulubione foto z calego setu to 15 - za malarskosc tla

    i poprosze jakiegos mailika na PW bo zrobilem Ci na gorce kilka backstage - podesle

    pozdrawiam
    Święte słowa Panie Dzieju ... eee Kichu ... Hornet bez dopalania jest jak Fulcrum bez dymu ... cóż zmiany dotykają nas wszystkich. Helweci muszą się nastepnym razem bardziej postarać, jeśli nie program to przynajmniej go around na pokładzie Super Pumy w cenie biletu bo inaczej to czarno widzę przyszłoroczny Axalp. Mail na PW poszedł.
    Nikon N70 ale to było bardzo dawno temu
    Canon robi najlepszy sprzęt a najlepsze zdjęcia robi ... ludzie robią najlepsze zdjęcia

  6. #6

    Domyślnie

    Heli na 5 tak bym to krótko ujął.
    pozdrawiam Michał
    moje pstryki lotnicze:
    www.air.art.pl www.fotoaktywni.art.pl www.spfl.pl

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nurkiewicz Zobacz posta
    Heli na 5 tak bym to krótko ujął.
    Racja w 100%. Moja kolejność na pudle to 8, 9 oraz 7. Piękne zdjęcia. Szkoda, że EXIF nie zachowałeś bo ciekaw jestem czasu użytego, trybu AF oraz czy był włączony VR? Może uda Ci się podać te dane?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wolnyslimak Zobacz posta
    Racja w 100%. Moja kolejność na pudle to 8, 9 oraz 7. Piękne zdjęcia. Szkoda, że EXIF nie zachowałeś bo ciekaw jestem czasu użytego, trybu AF oraz czy był włączony VR? Może uda Ci się podać te dane?
    Z exifami to jest tak, że zapisuję dla Webu w PS, przy większości kompresja jpg jest już tak duża (jakość 70% i poniżej), że szkoda mi zdjęcia więc exif leci do kosza. Nie ma jednak tragedii, zawsze można spytać a ja podam parametry.
    Tak dla przykładu:

    07. 1/15 f13 ISO 100 700mm monopod
    08. 1/15 f8 ISO 100 250mm z ręki
    09. 1/15 f14 ISO 100 250mm z ręki
    15. 1/20 f9 ISO125 700mm monopod

    AF zawsze na Servo i zawsze ze stabilizacją

    pozdrawiam
    Nikon N70 ale to było bardzo dawno temu
    Canon robi najlepszy sprzęt a najlepsze zdjęcia robi ... ludzie robią najlepsze zdjęcia

  9. #9

    Domyślnie

    Foty miodzio. Na 6 śliczna parka . Heh... i to prawda bez dopalaczy jakoś tak...
    Wiktor

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sfw Zobacz posta
    Z exifami to jest tak, że zapisuję dla Webu w PS, przy większości kompresja jpg jest już tak duża (jakość 70% i poniżej), że szkoda mi zdjęcia więc exif leci do kosza. Nie ma jednak tragedii, zawsze można spytać a ja podam parametry.
    Tak dla przykładu:

    07. 1/15 f13 ISO 100 700mm monopod
    08. 1/15 f8 ISO 100 250mm z ręki
    09. 1/15 f14 ISO 100 250mm z ręki
    15. 1/20 f9 ISO125 700mm monopod

    AF zawsze na Servo i zawsze ze stabilizacją

    pozdrawiam
    Dziękuję Ci bardzo za wyczerpującą odpowiedź. Gratuluję wspaniałych helikopterów. Pozdrawiam.

    Cytat Zamieszczone przez beriaros Zobacz posta
    i to prawda bez dopalaczy jakoś tak...
    ...normalnie, bo i po co one?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •