Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Morawy .....

  1. #1

    Domyślnie Morawy .....

    ....bez światła


    zapraszam



    1.









    2.









    3.










    4. i bonus






    pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Swietne......bonusik mi sie bardzo podoba
    Wszystkie maja w sobie cos ciekawego.....kolorystyke macie wszyscy podobna, kadrowo inaczej, przyjemnosc ogladac....udany wyjazd!

  3. #3
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Aż ciarki przechodzą na samą myśl co to by się działo w tych kadrach, jakby światlo było takie wymarzonre przez Was.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez maniak666 Zobacz posta
    Aż ciarki przechodzą na samą myśl co to by się działo w tych kadrach, jakby światlo było takie wymarzonre przez Was.
    tam było jedno wielkie jasno grafitowe niebo, gdyby było swiatło foty byłyby mega

  5. #5

    Domyślnie

    Wszystkie super!
    A bonus to chyba maja wszyscy i wszyscy na swój własny sposób oprócz Jacka bo nie miał bidny czym zrobić
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  6. #6

    Domyślnie

    Super wyjazd, my możemy teraz podziwiać wasze prace, każdy inaczej widzi i to mi się podoba. Dla mnie 2 super.
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 E FL ED VR

  7. #7

    Domyślnie

    Ładnie to obrobiłeś a kadry jak kadry są eleganckie
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  8. #8
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    tam było jedno wielkie jasno grafitowe niebo, gdyby było swiatło foty byłyby mega
    Tak, wiem o tym. Nie miałem okazji tam byc co prawda, ale na kilku innych potalach foto jest kilku miłośnikow tego regionu, którzy mieli super warunki.

  9. #9

    Domyślnie

    Wszystkie są bardzo dobre. Muszę przyznać, że to rewelacyjna miejscówka.



  10. #10

    Domyślnie

    Pięknie Janku! Ciężko je ze sobą zestawić, bo kadry wyraźnie się od siebie odróżniają, niemniej jednak ujęcia 1 i 3 (w tej kolejności) wybiorę - najwięcej w nich tego "magicznego", trzeciego planu...

    I w związku z tym, co właśnie napisałem, powiem Ci, że ja wcale nie jestem pewny, czy
    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    (...) gdyby było swiatło foty byłyby mega
    Bo przecież już są
    "Myśleć, że się coś wie, to najlepsza obrona przed dowiedzeniem się czegoś" - Terry Pratchett
    Pozdrawiam! Jacek

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •