Bardzo ładna seria Janku... faktycznie troszkę światełka brakuje, ja w takich sytuacjach ratuję się konwersją do BW... zachęcam do spróbowania![]()
Szukaj
Bardzo ładna seria Janku... faktycznie troszkę światełka brakuje, ja w takich sytuacjach ratuję się konwersją do BW... zachęcam do spróbowania![]()
Piękny secik – jedynka jak dla mnie rewelacyjna. Kadr , kolory super.
pozdrawiam
Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
Pozdrawiam Marek
Grupa FOTOKUJAWY
www.frontera.com.pl
klasyka , można się uczyć z tych prac!! Gratuluje
Ładne te poletka .
trójka na piątkę
nie narzekaj na światło, bo genialne do tego klimatu
Fajny cały secik, dobrze oddający klimat i światło jakie tam zastaliśmy.
Kadrowo zdecydowanie numer dwa wybija się na czoło, a zaraz za nim bonusik (taki oryginalny).
Fajna kompozycja na trójce.
podobny? sprzet a jednak spojrzenie inne na razie poglądałem u PABLOOKA i tutaj niby podobnie a jednak inaczej bardziej pastelowy jesteś.
Jestem szumofobem. S50F1.4A
Ja kupuję te pastele bez uwag.Brawo Janku.!
Pozdrawiam
Andrzej.
Skontaktuj się z nami