Close

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Morawy .....

  1. #21

    Domyślnie

    Bardzo ładna seria Janku... faktycznie troszkę światełka brakuje, ja w takich sytuacjach ratuję się konwersją do BW... zachęcam do spróbowania

  2. #22

    Domyślnie

    Piękny secik – jedynka jak dla mnie rewelacyjna. Kadr , kolory super.

    pozdrawiam
    Nikon D3 D300s D500 + dużo chęci i mało czasu.
    Pozdrawiam Marek

    Grupa FOTOKUJAWY

    www.frontera.com.pl

  3. #23

    Domyślnie

    klasyka , można się uczyć z tych prac!! Gratuluje

  4. #24

  5. #25
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2007
    Miasto
    Trójmiasto
    Posty
    237

    Domyślnie

    trójka na piątkę

    nie narzekaj na światło, bo genialne do tego klimatu

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mark3 Zobacz posta
    trójka na piątkę

    nie narzekaj na światło, bo genialne do tego klimatu
    ale wyobraż sobie ci by było gdyby jednak było światło, wystarczy spojrzeć w klimat wcześniejszych zdjęć Pablooka

  7. #27

    Domyślnie

    Fajny cały secik, dobrze oddający klimat i światło jakie tam zastaliśmy .
    Kadrowo zdecydowanie numer dwa wybija się na czoło, a zaraz za nim bonusik (taki oryginalny ).
    Fajna kompozycja na trójce .

  8. #28

    Domyślnie

    podobny? sprzet a jednak spojrzenie inne na razie poglądałem u PABLOOKA i tutaj niby podobnie a jednak inaczej bardziej pastelowy jesteś.
    Jestem szumofobem. S50F1.4A

  9. #29

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jaś Zobacz posta
    podobny? sprzet a jednak spojrzenie inne na razie poglądałem u PABLOOKA i tutaj niby podobnie a jednak inaczej bardziej pastelowy jesteś.
    i bardzo dobrze ze są różne spojrzenia na ten sam motyw, jest zróżnicowanie

  10. #30

    Domyślnie

    Ja kupuję te pastele bez uwag.Brawo Janku.!
    Pozdrawiam
    Andrzej.

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •