Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37
  1. #1

    Domyślnie D700 nowy czy używany

    Witam. sprawa nie dotyczy mnie ,ale to niewazne. Jest mozliwosc zakupu d700 uzywanego za 1500 euro. body ma 24000 oddanych strzalow. pytanie jest takie czy placic 1500 euro za uzywke ,czy 1840 za nowke.
    Co w uzywce z w/w przebiegiem moze byc nie tak?
    Nikon D700 +MB-D10 +Nikkor 20-35mm f/2.8D

  2. #2

    Domyślnie

    Jesli różnica w cenie wynosi tylko 20% myślałbym o nowym body.

  3. #3

    Domyślnie

    Witaj.

    Mialem podobny dylemat...
    I wzialem nowy.. Roznica byla w PL na poziomie
    6000-6500 za uzywany, a pojawila sie w imfoto nowka za 7499.
    Dlugo nie myslalem, jednak nowy to nowy, sam wiesz jak uzywany.
    Przy tej cenie to uzywany wzialbym tylko od naprawde dobrego znajomego,
    co do ktorego wiem jak zajmuje sie sprzetem..
    D200 kupilem uzywane, ale to inna polka cenowa..

    Pozdr
    AK
    Aparat co robi zdjecia i inne drobiazgi
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  4. #4

    Domyślnie

    dzieki
    Nikon D700 +MB-D10 +Nikkor 20-35mm f/2.8D

  5. #5

    Domyślnie

    A ja bym wziął używany... zawsze to kasa zostaje na jakieś inne fajne wydatki. Moje obie puszki są kupione jako używane i bardzo sobie chwalę (jedna z nich to D700 więc upada mit nowego)
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  6. #6

    Domyślnie

    Przecież tu nie ma żadnych reguł. Nowy też może paść, tyle że masz gwarancję. A czy opłaca się dopłacac........
    D800

  7. #7

    Domyślnie

    jesli nabyc ta uzywke zostaloby kasy na 50mm 1.4 G na przyklad. co oprocz przebiegu sprawdzac kupujac uzywke?
    Nikon D700 +MB-D10 +Nikkor 20-35mm f/2.8D

  8. #8

    Domyślnie

    obecnie używki są drogie.. polecam nowy choćby na raty ;] chyba, że masz sporo wolnych środków.
    FX|D800|D700|2470|50 1.4G|85 1.8G|70200|SB900 | 910 + plecak i pierdoły
    "The wicked flee when none pursueth..."

  9. #9

    Domyślnie

    tu nie o mnie chodzi. ja kupilem nowke miesiac temu . za duzo kasy ,zeby ryzykowac kupno d700 bez gwarancji
    Nikon D700 +MB-D10 +Nikkor 20-35mm f/2.8D

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz888 Zobacz posta
    A ja bym wziął używany... zawsze to kasa zostaje na jakieś inne fajne wydatki. Moje obie puszki są kupione jako używane i bardzo sobie chwalę (jedna z nich to D700 więc upada mit nowego)
    Aj weź nie żartuj. Jest różnica czy sprzęt jest używany, czy trochę albo sporo zużyty. Ja sam na backup kupiłem D700 używane z wystrzelonymi ledwo 2 tys, ale korpus jak nóweczka był i pieniądz to raptem 6tys zł za sprzęt na gwarancji więc w porównaniu do nowego za 7600zł to jakiś sens tego zakupu był. Od dłuższego czasu obserwuję na naszej giełdzie polowanie na jeleni, a polującym się we łbach po przewracało, albo co ? bo czym innym można nazwać sprzedaż mocno przelatanych korpusów będących na etatach często za cenę bliską nowego, bo tysiąc czy półtora to pikuś. Dziwie się , że jest ktoś kto takie ruple z etatu z przebiegami rzędu 50-80 tys klapnięć jest gotowy płacić 5-6 kzł
    hi hi hi
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •