Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Newhaven

  1. #11

    Domyślnie

    Wszystko już napisali powyżej, także ja też pójdę na łatwiznę i zgodzę się z opiniami j.w. .

  2. #12

    Domyślnie

    dziekuję pieknie za wizytę i pozostawione komentarze

  3. #13
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    I ja dziekuję za to com tu zobaczył. I za kilka innych rzeczy też...

  4. #14

    Domyślnie

    Fajnie Sylwek wyszlo.....to z BSa jest? Niezle kolorki.....jak z WB sobie radziles?

  5. #15

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Greg77 Zobacz posta
    Fajnie Sylwek wyszlo.....to z BSa jest? Niezle kolorki.....jak z WB sobie radziles?
    zrobiłem tak jak powiedziałeś ale jakoś lepiej u mnie było na k8800

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sylvester Zobacz posta
    zrobiłem tak jak powiedziałeś ale jakoś lepiej u mnie było na k8800
    Tak 10tys troche za cieplo, poczatkowo robilem na 8tys ale trzeba bedzie sprawdzic 8800

  8. #18

    Domyślnie

    Prosty , czysty kadr.Pozdrawiam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •