Wszystko już napisali powyżej, także ja też pójdę na łatwiznę i zgodzę się z opiniami j.w..
Szukaj
Wszystko już napisali powyżej, także ja też pójdę na łatwiznę i zgodzę się z opiniami j.w..
dziekuję pieknie za wizytę i pozostawione komentarze![]()
I ja dziekuję za to com tu zobaczył. I za kilka innych rzeczy też...![]()
Fajnie Sylwek wyszlo.....to z BSa jest? Niezle kolorki.....jak z WB sobie radziles?
Nikon http://greg77.com/
Sylwek rewelacyjna praca!
Nikon http://greg77.com/
Skontaktuj się z nami