Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie Kilka krajobrazów

    Może z różnych sytuacji, ale wrzucam na raz. Pierwsze pięć jest z dwóch ostatnich biwaków, w trakcie których robienie zdjęć schodziło na drugi plan. Kilometry czekały i nie było czasu na kombinowanie, ale zdjęcia przy okazji jakieś powychodziły. Mam nadzieję, że nie wypadają najgorzej. Część była robiona z 25-cio kilowym plecakiem na barkach, więc bądźcie wyrozumiali 6-tka jest takim moim małym dowodem, że biwak faktycznie był, bo krajobrazu nie widać, a szkoda, bo tuż za plecami płynęła Rega. Od siódemki wzwyż zdjęcia były robione nad jeziorem Nowogardzkim podczas moich coraz częstszych spacerów.

    Po raz kolejny liczę na wyrozumiałość i kilka dobrych rad. Proszę, nie piszcie mi tylko, że zdjęcia są za słabe na pokazanie i żeby nie wrzucać, bo dla mnie to nie jest okazja do publikacji, ale do zasięgnięcia waszej opinii i porady. Z góry dziękuję za poświęcony mi czas. Miłego oglądania.


  2. #2

    Domyślnie

    Trochę za dużo zdjęć żeby skomentować każde z osobna, poza tym są odrobinę za małe.
    Ogólnie pisząc, zdjęcia są raczej przeciętne. Jest kilka, z których można by było spróbować wyciągnąć coś więcej obróbką, ale też kilka których nie ma sensu pokazywać.

  3. #3

    Domyślnie

    Zgadzam się z przedmówcą.Mnie osobiście w oko wpada tylko 7.

  4. #4

    Domyślnie

    A z którego, jeśli można wiedzieć, można coś wyciągnąć obróbką?

  5. #5

    Domyślnie

    Myślę, że można by było coś spróbować z 4, 7 i 12, chociaż nie wiem czy zbyt ostre światło nie zabiło klimatu na 4

  6. #6

    Domyślnie

    Przy 4 nie było możliwości poczekać, aż słońce choć trochę zajdzie. Zrobiliśmy przerwę nad rzeką i miałem chwilę na spacer. 7 i 12 to już co innego. Co mógłbym spróbować z nimi zrobić? Przepraszam za nachalność, ale jak wiecie amatorzy zawsze mają masę pytań

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •