Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Zimorodek

  1. #11

    Domyślnie

    Tak - trójka zdecydowanie się wyróżnia.
    D 90; D750; D850; N 35; N 14-24, N 70-200


  2. #12

    Domyślnie

    Tak wszystkie ładne ale 3 najlepsze.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jajacek44 Zobacz posta
    Trójka najlepsza...ja byłem za nisko
    Nic straconego
    Coś czuję, że jeśli tylko pogoda pozwoli to jeszcze się zasadzimy na zimka.Może uda się jakieś dynamiczne kadry złapać
    Pozdrawiam !!

  4. #14

    Domyślnie

    Wszystkie 3 bardzo ładne.

  5. #15

    Domyślnie

    2 i 3 bardzo fajne, ciepłe miłe dla oka fotki. Zycze udanych kadrów przy następnych zasiadkach

  6. #16

    Domyślnie

    Super.Nie mam faworyta bo wszystkie mi się podobają

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •