Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Wirtualne wycieczki-współpraca.

    Witam. Szukam pojętnej osoby która potrafi robic wirtualne wycieczki. Chcę nawiązać współprace na zasadzie- ja robię panoramy, ty z tego wycieczkę. Praca wiadomo nie charytatywna Nie wiem czy w dobrym dziale zamieściłem, jak nie to prosze o przeniesienie w odpowiednie miejsce. A i wiem ze moge taki temat założyć na panoforum ale wole nawiązać współprace z jakimś nikoniarzem
    никон

  2. #2

    Domyślnie

    Dział chyba zły, ale ja nie moderator. Wg. mnie ogłoszenie zupełnie nie na miejscu i nie w taki sposób. Po pierwsze, żeby osiągnąć jakiś efekt, trzeba dużo razem (na miejscu) pracować. Przeciętną panoramę nie jest trudno złożyć i wiele osób hobbystycznie to robi. Cała trudność polega właśnie na tym, żeby stworzyć markę, promować, oferować kompleksowe rozwiązania. Chyba, że chcesz inaczej - masz jakieś panoramy do opracowania w wirtualną wycieczkę, to napisz zapytanie - wycenimy i podeślemy (strona w stopce)
    www.foto-mm.pl http://3dpanorama.pl
    Nikony, szkła, lampki 2

  3. #3

    Domyślnie

    Duzo racji w tym co napisal marius_m, jest coraz wiecej firm na rynku, ktore oferuja panoramy za coraz bardziej smieszne ceny, przy czym idzie to tez czesto w parze ze smieszna jakoscia takich panoram
    Aczkolwiek skladanie wycieczek na odleglosc jest jak najbardziej mozliwe, takie samo podwykonastwo jak np. retusz foto

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •