Jedzie ktoś?
A może komuś udało się załatwić akredytację? -- ze względu na... no na wiele czynników - co trzebaby zrobić, by taką akredytację zdobyć? Czy w ogole w przypadku imprezy tej "rangi" to jest realne?
EDIT:
Na wszelki wypadek, uzupełnię może danymi ten wątek:
28 października 2010 - Rzeszów, Hala Podpromie
30 października 2010 – Katowice, Spodek
31 października 2010 – Wrocław, Hala Stulecia
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami