Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1

    Domyślnie Panna Fenka Lightroomówna

    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  2. #2

    Domyślnie

    Niebanalne - podoba się,
    D90

  3. #3

    Domyślnie

    Bardzo ciekawie - Fenka śliczna, a i Amadeuszowi jako tło też niczego nie brakuje.
    Pozdrawia Basia, coby nikt mnie nie wziął za chopaka

  4. #4

    Domyślnie

    Basiu, wrzuciłem to zdjęcie do Portretu... jako pół-żartobliwe uzupełnienie Amadeusza.
    Ale oczywiście jakieś orthodoxyjne Koszałki-Opałki musiały czuwać, bo nie omieszkały, jak się domyślam, expressowo donieść Władzy.
    Władzy dziękuję, że nie przeniosła wątku do Przyrody.

    I dziękuję za komentarze.
    Ostatnio edytowane przez Anja_G ; 15-10-2010 o 10:35
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  5. #5
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    ja nie przeniosłem ale o ile staram sie zrozumieć twój zamysł i koncepcję to jednak mocno naciągnąć trzeba by dział portretowy żeby tam umieścić kota i panią z ekranu
    choć zdjęcie nawet mi się podoba

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rycerz Zobacz posta
    ja nie przeniosłem ale o ile staram sie zrozumieć twój zamysł i koncepcję to jednak mocno naciągnąć trzeba by dział portretowy żeby tam umieścić kota i panią z ekranu
    choć zdjęcie nawet mi się podoba
    Nie Ty? Podobno tylko winni się tłumaczą.
    Jest Was, Zielonych Ludzików, cała ekipa. Poprzednio poleciałem do Przyrody, jednak sprawca się przyznał.
    Więc domyślam się, że tym razem to nie mój kolega z epoki avataru - Roscoe Arbuckle, zwany Fattym - lecz ktoś inny...

    A Portretowi naciągnięcie wcale by nie zaszkodziło.
    Snoblesse oblige:
    | buskonostalgicznie.pl | wpkx.pl | psioniczni.pl |

  7. #7
    Rycerz
    Gość

    Domyślnie

    niestety nie ja

  8. #8
    c-man
    Gość

    Domyślnie

    Baaardzo mi się podoba - zdjęcie w moim ulubionym stylu - w poetyckim klimacie, z zawieszoną w czasie chwilą i z tym ziarenkiem...
    Taka refleksja nad pracą fotografa, z perspektywy samego autora który zrobił sobie przerwę na kawę...

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wpkx Zobacz posta
    Basiu, wrzuciłem to zdjęcie do Portretu... jako pół-żartobliwe uzupełnienie Amadeusza.
    Ale oczywiście jakieś orthodoxyjne Koszałki-Opałki musiały czuwać, bo nie omieszkały, jak się domyślam, expressowo donieść Władzy....
    Myślę Wojtku, że źle się do tego zabrałeś. Nawet nie wiedziałam, że było to w Portrecie (rzadko mam teraz czas zaglądać na forum). Jak byś napisał tytuł w tym dziale: Amadeusz, c.d., a w opisie gdzieś tam "Panna Fenka" i do tego poniżej dałbyś linka oryginalnego Amadeusza, wszyscy byliby zachwyceni tą pracą - jest naprawdę nietuzinkowa. Praca jest wręcz rewelacyjna, szkoda, że nawet moderatorzy się pogubili (choć śledzą wątki) , ale nie powinieś się dziwić forumowiczom- nie musieli wcześniej oglądać Twojego Amadeusza i przez to nie zrozumieli przesłania tego zdjęcia. Ale oczywiście to jest tylko moje zdanie i moje odczucia do prezentowanego zdęcia.
    P.S.
    Ja bym to zdjęcie nie traktowała jako "pół-żartobliwe"
    Pozdrawia Basia, coby nikt mnie nie wziął za chopaka

  10. #10

    Domyślnie

    Dla mnie jest rewelacyjne. Brawo, zaskakujesz mnie co rusz, czekam na następny raz.
    Z9 + D500 + D300s + S 10-20 + N 17-55 2.8 + N 50/1.8 + N 70-200 VR II + N 400 2.8 E FL ED VR

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •