Close

Strona 1548 z 1842 PierwszyPierwszy ... 548104814481498153815461547154815491550155815981648 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 15 471 do 15 480 z 18418
  1. #15471

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    obie stacje przy głównej drodze nad Bałtyk, ruch spory, często kolejki...
    i to ratuje Golfa, duża sprzedaż, duży obrót, no i wiadomo, że też, że to golf SZÓSTKA
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  2. #15472
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Podlasie z dużej, ogródek z małej.
    Swoją drogą chciałbym, żeby czas tak płynął wszędzie.


    Nie. Musi być kawałek kości, sporo szpiku i kawał mięsa. Gotuje się na małym ogniu 3-5 godzin, aż się szpik rozpuści. Różnica kolosalna.
    Ja biorę na rosół "dwójki", szyje z indyka, kawałek kury albo kawałek wieprzowego żebra albo skrzydło z kaczki, dużo warzyw i rosołek mmmm super

  3. #15473

    Domyślnie

    Co kraj, to obyczaj, ale spróbuj kiedyś mojego.
    Szczegóły, jakby co, na priv.

  4. #15474

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Ja biorę na rosół "dwójki", szyje z indyka, kawałek kury albo kawałek wieprzowego żebra albo skrzydło z kaczki, dużo warzyw i rosołek mmmm super
    Ja już rosół to tylko na masełku, bo jak się napatrzyłem na hodowlę zwierząt to nie by rady nie dał z temi pływającymi szyjami, nogami, skrzydełkami, dramat.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 26-01-2021 o 00:58
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #15475

    Domyślnie

    Gwoli scislosci to rosół jest z kury, koguta badz kurczaka. W kazdy mrazie z drobiu. A nie z wolowiny czy maselka, moze tez sa dobre ale to nie rosół.
    Co tu sie stanelo ze od spiskowych teori paliwowych nastapilo plynne przejscie do jablek, roslu i zawartosci parowki w parowce?

    To zeby wrocic na tory motoryzacyjne. Sokół uznal ze Golf to za maly prestiz jednak i postanowil zakupic szczytowe osiagniecie niemieckiej mysli technicznej co to pali gnojowicy tyle co nic (ba, wrecz ja produkuje) a idzie jak Ferari co najmniej.
    Czyli Passata, ofc w jedynej slusznej opcji kombi.
    Tak sie chlopak najaral po zakupie na jazde, zachlysnal tym luksusem ze doginal po okolicznych wioskach jak wsciekly.
    Az go Policja musiala sila zatrzymywac. Ofc gadaja ze kierowca byl pod wplywem narkotykow czy alkoholu. Ale @sokolnik byl po prostu nagrzany na jazde swoim nowym Passatem.
    Prosze jak sie ladnie usilowal wymsknac zwinnie poboczem.
    Taa, to musial byc sokolnik.

    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  6. #15476

    Domyślnie

    Gliniarz ma wprawę, szacun.

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Co tu sie stanelo ze od spiskowych teori paliwowych nastapilo plynne przejscie do jablek, roslu i zawartosci parowki w parowce?
    Paaanie, toż to Nikoniarze...

  7. #15477

    Domyślnie

    Jeszcze wracając do tego, ile rosołu w rosole, to spojrzałem na Wiki, a tam stoi, że rosół: "ewentualnie z wołowiny, baraniny (np. rosół skopowy ze Śląska Cieszyńskiego) lub na Górnym Śląsku z gołębi".
    A ja jestem prawie ze Śląska, więc mi się wszystko zgadza, bo rosół z gołąbka też dobry.

    A jeśli chodzi o temat wątku - stanowczo jestem przeciw dolewaniu do rosołu 5W30.

  8. #15478

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    Gwoli scislosci to rosół jest z kury, koguta badz kurczaka. W kazdy mrazie z drobiu. A nie z wolowiny czy maselka, moze tez sa dobre ale to nie rosół.
    Co tu sie stanelo ze od spiskowych teori paliwowych nastapilo plynne przejscie do jablek, roslu i zawartosci parowki w parowce?

    To zeby wrocic na tory motoryzacyjne. Sokół uznal ze Golf to za maly prestiz jednak i postanowil zakupic szczytowe osiagniecie niemieckiej mysli technicznej co to pali gnojowicy tyle co nic (ba, wrecz ja produkuje) a idzie jak Ferari co najmniej.
    Czyli Passata, ofc w jedynej slusznej opcji kombi.
    Tak sie chlopak najaral po zakupie na jazde, zachlysnal tym luksusem ze doginal po okolicznych wioskach jak wsciekly.
    Az go Policja musiala sila zatrzymywac. Ofc gadaja ze kierowca byl pod wplywem narkotykow czy alkoholu. Ale @sokolnik byl po prostu nagrzany na jazde swoim nowym Passatem.
    Prosze jak sie ladnie usilowal wymsknac zwinnie poboczem.
    Taa, to musial byc sokolnik.

    https://youtu.be/y3W7IRNpjo0
    Żadnego Paseratti nie kupiłem, Golf zostaje u mnie

    Ale Passat byłby lepszy, bo większy, może byłoby łatwiej się pakować

    Golf Kombi to takie małe kombi... Ale sam kopertę zrobi w sensie sam zaparkuje także mądra to bestia
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #15479
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Co kraj, to obyczaj, ale spróbuj kiedyś mojego.
    Szczegóły, jakby co, na priv.
    Świetny rosół jadłem z kurczaka z rożna, obrany z co większych kawałków i cała reszta na rosół, z gołębi to u mnie w rejonie dawniej maluszkom taki gotowano.

    sokolnik, passat kojarzy mi się zawsze z rolnikami co ziemniaki i cebulę sprzedawali z niego, szczytem sukcesu we wsi zawsze dawniej był passat

  10. #15480

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Świetny rosół jadłem z kurczaka z rożna, obrany z co większych kawałków i cała reszta na rosół, z gołębi to u mnie w rejonie dawniej maluszkom taki gotowano.

    sokolnik, passat kojarzy mi się zawsze z rolnikami co ziemniaki i cebulę sprzedawali z niego, szczytem sukcesu we wsi zawsze dawniej był passat
    Passat dorba fura, tata ma passka B7 170KM w fajnej opcji wyposażenia. Całkiem dobrze się tym jechało do Berlina, buja się przyjemnie

    Golfem to mógłbym wozić pary młode do ślubu nawet kolor biały pasuje
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 26-01-2021 o 11:02
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 1548 z 1842 PierwszyPierwszy ... 548104814481498153815461547154815491550155815981648 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •