Close

Strona 1257 z 1847 PierwszyPierwszy ... 257757115712071247125512561257125812591267130713571757 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 561 do 12 570 z 18467
  1. #12561

    Domyślnie

    @sokolnik, a w który rejon DE jedziecie?
    Może mi też przytargałbyś furę?
    Z5 + 24-200S + 105S
    D7200 + S17-50/2.8 + AF-P 70-300 + N200-500

  2. #12562

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Paw-Bor Zobacz posta
    Powiem tak. Miałem kiedyś Skodę, co prawda nie Octavia ale Superba. Kilka lat później był właśnie C5. I jeśli miałbym teraz decyzję wyboru auta zdecydowałbym się na C5.
    Co roku jeżdzę na narty i jednego roku będąc ze szwagrem który miał A4 były sytuacje że A4 zostało a ja podnosząc zawieszenie pojechałem dalej
    Skoda to bardzo dobre samochody, szczególnie Felicia 98 r. 1.3 benzyna... wiesz jak to idzie ? Też jeździłem w góry i nigdy się nie zakopałem, może dlatego że jechałem na koniec lutego i nie było śniegu nigdzie oprócz stoku

    Widzę, że C5 chwalicie... musiałbym się przełamać, nigdy nie jechałem C5 :/ Nie znam.
    Mondeo... ? Plastikowy środek, szybko spada na wartości itp.

    Cytat Zamieszczone przez bejcman Zobacz posta
    @sokolnik, a w który rejon DE jedziecie?
    Może mi też przytargałbyś furę?
    Gdzieś blisko pewnie, Berlin i okolice pewnie.

    Jak nie kupię za 1 razem, to po tygodniu znowu pojedziemy.
    Średnio, bo jedziemy jego lawetą i w samochodzie nie ma miejsca.
    Musiałbyś się dogadywać z wujkiem indywidualnie... on robi takie wycieczki z konkretnymi kupcami. Mieszka za Elblągiem kawałek.

    Robin, Ty mnie nie strasz
    Wiadomo, że jak dobrze pójdzie to kupię 10letnie auto, a nawet pewnie starsze 2007-2008... nie wiem.
    Wiadomo też że przebieg nie będzie poniżej 200 000 km
    Ja oczywiście zmienię olej po sprowadzeniu (laweta), podstawowy serwis zrobić trzeba bo na koniec lutego czekam mnie trasa do Bukowiny/Białki.
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 19-01-2019 o 15:46
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  3. #12563

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Mondeo... ? Plastikowy środek, szybko spada na wartości itp.
    .
    i dlatego przez takie stereotypy masz szansę nawet w PL kupić nie zużyty, nie oszukany Mondziak MK 4 bardzo dopracowany samochód Forda. jak mało który ze świetnym silnikiem od PSA. Pojeździł byś Mondkiem to byś żadnym innym nie chciał jechać, no może poza C5 , bo tu to się płynie
    Niemcy bardziej Mondeo doceniają niż Polacy, wiec tam okazji w przypadku mondeo nie będzie. Francuza kupisz taniej. Po oglądaj sobie ceny aut na mobile.de.
    Dwoi moich znajomych jedn z Suberbem drugi z Oktawią z silnikami 1.4 TSi czy FSi auta z polskich salonów i silniki im się skończyły przy przebiegach 140 i 160 tys km, a był na tip top serwisowane.
    Mondeo MK 4 i plastikowy środek he he, to chyba nie wiesz co to plastikowy samochód w środku
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #12564

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Dwoi moich znajomych jedn z Suberbem drugi z Oktawią z silnikami 1.4 TSi czy FSi auta z polskich salonów i silniki im się skończyły przy przebiegach 140 i 160 tys km, a był na tip top serwisowane.
    a ja dobijam Felicie od taty, kupiona przez niego w salonie, 216 tys. przebiegu i nie chce się zepsuć pali od strzała i jedzie... Jedynie blachy słabe ale co się dziwić, od ok 12 lat stoi pod chmurką.
    Silnik spokojnie moim zdaniem dojeździ do 300 tys. Prędzej jedynie zgnije albo hamulce puszczą czy skrzynia się rozpadnie
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #12565

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    a ja dobijam Felicie od taty, kupiona przez niego w salonie, 216 tys. przebiegu i nie chce się zepsuć pali od strzała i jedzie... Jedynie blachy słabe ale co się dziwić, od ok 12 lat stoi pod chmurką.
    Silnik spokojnie moim zdaniem dojeździ do 300 tys. Prędzej jedynie zgnije albo hamulce puszczą czy skrzynia się rozpadnie
    Samochodów z takich materiałow nikt już nie produkuje, i tak prostych projektów.
    jako że kasy na 10 letnie w sumie dzisiejsze już auto, albo z przełomu gdy kończyły się dobre samochody to powinieneś przyjąć zupełnie inne kryterium zakupu, wyboru.
    Kupić to co jest najzdrowsze, najmniej zajechane, najmniej skorodowane i najmniej przy nim roboty. Marka, model, kolor na samym końcu.
    Lepiej kupić zadbanego Peugota niż zajechanego VW. Ważne kryterium aby o jak najmniejszym przebiegu samochód był i nie wierz w auta nad przebiegowe , że są tymi samymi co z małym przelotem. Cały świat tak wycenia samochody nie bez powodu. Przebieg = zużycie pojazdu.
    Kup ewentualnie auto mniejsze, a mniej zużyte. Pamiętaj, że w Niemczech nikt nie sprzedaje tanio czegoś dobrego. Tam nie ma okazji żadnych jeśli chodzi o porządne zadbane pojazdy
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 19-01-2019 o 18:28
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #12566

    Domyślnie

    Uważam, tak jak robin, że lepiej kupić zadbanego francuza niż zajechanego niemca. Zwłaszcza, że za tą samą kwotę auto niemieckie będzie sporo starsze a co za tym idzie bardziej wyeksploatowane. Niestety u nas stereotyp o bezawaryjnym niemcu i awaryjnym francuzie wciąż jest żywy

  7. #12567

    Domyślnie

    pojadę to się przekonam... ostatnio też tata jechał po co innego a przyjechał czym innym w super stanie bez rdzy, skóry w środku i jest mega zadowolony
    kupił Hyundai Tucson tego wiecie, kwadraciaka z 2009 r. Także spoko, diesel i zadowolony ale on chciał "terenówkę"
    ja chce kombi... jadę po Paska a może wrócę C5 ? albo Mondeo

    Ewentualnie mogę kupić i sprzedać... i później znowu pojechać... ale wolałbym nie handlować tylko kupić coś pod siebie
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 19-01-2019 o 19:43
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  8. #12568

    Domyślnie

    Zastanawiająca jest wiara w to, że 10-cio letni kombi będzie zadbany, serwisowany i na dodatek z małym przebiegiem. Szczególnie to trzecie nie wydaje się być możliwe, bo nikt nie kupuje samochodu, bądź co bądź użytkowego, aby stał w garażu. W każdym razie powodzenia.
    LED ZEPPELIN

  9. #12569

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Zastanawiająca jest wiara w to, że 10-cio letni kombi będzie zadbany, serwisowany i na dodatek z małym przebiegiem. Szczególnie to trzecie nie wydaje się być możliwe, bo nikt nie kupuje samochodu, bądź co bądź użytkowego, aby stał w garażu. W każdym razie powodzenia.
    nie wszyscy użytkownicy aut w DE kupują kombi by rocznie robić 30 tyś przebiegu.

    Nie wiem, może ja jestem dziwny, bo chce kombi i będę nim robić 10-12 tyś rocznie przebiegu. Tak jak Felcia, 20 lat i 216 tys przebiegu I do tego serwisowany, patrz jaki rodzynek
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  10. #12570

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Zastanawiająca jest wiara w to, że 10-cio letni kombi będzie zadbany, serwisowany i na dodatek z małym przebiegiem. Szczególnie to trzecie nie wydaje się być możliwe, bo nikt nie kupuje samochodu, bądź co bądź użytkowego, aby stał w garażu. W każdym razie powodzenia.
    To jest najbardziej możliwe i takie samochody są do kupienia, ale nie za cenę tych co są. Za takie jak piszesz trzeba płacić 20-30% więcej niż ceny średniorynkowe. od cholery na ogłoszeniach od Niemców tyle, że od cholery kasy za nie chcą
    Mimo, że Niemcy generalnie robią ogromne roczne przebiegi to jest to rynek bardzo zróżnicowany. Można kupić Mondeo z 2012 roku z przebiegiem 60 tys km i to w dieslu i na dodatku kombi.
    Polski rynek to zbiór różnych patologi. Nie ma tu praktycznie uczciwie sprzedawanych aut. Wyjątki tylko potwierdzające regułę i trzeba za nie zapłacić.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    nie wszyscy użytkownicy aut w DE kupują kombi by rocznie robić 30 tyś przebiegu.
    Zazwyczaj żeby robić najmniej 2x30 ale spoko kupisz z malutkim przelotem 6-8 tys euro i będzie malutki przebieg miał.
    Mondeo nie musi być w kombi aby do niego pól domu zapakować i jeszcze prezenty dla rodziców

    pierwszy właściciel i młode auto ze świetnym silnikiem
    https://www.mobile.de/pl/Samochod/Fo...272339320.html

    a tu u sprzedawcy z dobrymi opiniami, zastanów się
    https://www.mobile.de/pl/Samochod/Fo...272669009.html
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 19-01-2019 o 20:54
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1257 z 1847 PierwszyPierwszy ... 257757115712071247125512561257125812591267130713571757 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •