Close

Strona 1628 z 1847 PierwszyPierwszy ... 628112815281578161816261627162816291630163816781728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 271 do 16 280 z 18461
  1. #16271

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    No przeciez pisał o zdjeciach, to Ligo podwaza wiarygodność tej opowieści.
    Ja tylko ostrzegam, bo wiem jakie przewałki odchodzą na placach aukcyjnych w mojej okolicy i idę o zakład, że Kanadole robią dokładnie to samo.

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    @Ligo: nie wiem czy są jakieś kanadyjskie serwisy gdzie po VIN da sie coś ustalić. Prawie nic mi nie wychodzi po wklepaniu w google.
    Carfax pokazuje 16 rekordów na ten VIN. Są też inne serwisy tego typu, ale Carfax to już instytucja.
    Tanio nie jest, ale chyba warto.

  2. #16272

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    Załącznik 54251

    gdyby ktoś chciał raport pooglądac to prosze.
    Czepnę się wpisu z 3 maja '21.
    Dlaczego zgłoszono przebieg w milach? W Kanadzie obowiązuje system metryczny i wszystko jest w kilometrach. Czyżby właściciel próbował oszukać diagnostę i zaniżyć przebieg?

  3. #16273

    Domyślnie

    Odpuściliśmy to z uwagi na ten słupek c i te niejasności. Była rozmowa z fachowcem i szkoda nerwów na to auto. Szukamy innych.

  4. #16274

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Czepnę się wpisu z 3 maja '21.
    Dlaczego zgłoszono przebieg w milach? W Kanadzie obowiązuje system metryczny i wszystko jest w kilometrach. Czyżby właściciel próbował oszukać diagnostę i zaniżyć przebieg?

    Zwlaszcza, ze przebieg jest nizszy niz zarejestrowany tydzien wczesniej.
    Pursue happiness with diligence

  5. #16275

    Domyślnie

    Na wstecznym pojechał do diagnosty, kto bogatemu zabroni.
    This is my camera. There are many like it, but this one is mine. My camera is my best friend. Without my camera I am useless. Without me, my camera is useless. I must fire my camera true. And I will!

  6. #16276
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    Odpuściliśmy to z uwagi na ten słupek c i te niejasności. Była rozmowa z fachowcem i szkoda nerwów na to auto. Szukamy innych.

    i dobrze, bo ze zdjęć które wrzuciłeś po raporcie wynika, że gościowi uszkodzony zderzak pomylił się ze szkodą całkowitą. Brakowało tylko wpisu "miejsce ostatniej rejestracji - Radom".

    Handlarzom coraz myli się "auto dla kogoś komu się powodzi" z autem "auto po powodzi".
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #16277

    Domyślnie

    szukam artykułu dot. skutków ekologicznych gdyby tak zastąpić każde auto w Polsce i na świecie na auto elektryczne... Skąd wziąć do tego energię elektryczną? Jak by to wpłynęło na naszą planetę?
    ma ktoś gdzieś jakieś fajne artykuły? Badania?
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  8. #16278

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    szukam artykułu dot. skutków ekologicznych gdyby tak zastąpić każde auto w Polsce i na świecie na auto elektryczne... Skąd wziąć do tego energię elektryczną? Jak by to wpłynęło na naszą planetę?
    ma ktoś gdzieś jakieś fajne artykuły? Badania?
    Problem nie leży w pytaniu: skąd wziąć energię tylko "jak ją przechować"?

    Jak znajdę to Ci wkleję. Ale z mojego podwórka - mam panele na 30% dachu i one robią 5,5 megawatogodzin prądu rocznie. Czyli całe moje zużycie i troche do ładowania samochodu zostaje. Tak jak wcześniej napisałem produkcja to nie problem.

  9. #16279

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    ...........

    Jeśli Ci jakiś egzemplarz podpasował, to bierz. Życie jest za krótkie żeby jeździć Golfem TDi.
    to TDi to normalnie jakaś inna filozofia i stan umysłu, gdy siadam na motocykl syna. każde TDi od razu chce udowodnić jakie to on ma wspaniałe i szybie auto, pięć kolejnych skrzyżowań i pięć zadymień , aby wyprzedzić parę metrów przed skrzyżowaniem z hamowaniem w podłogę, nie licząc co na trasie gdy nie daj borze takiego się wyprzedzi
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  10. #16280

    Domyślnie

    Widziałem jakieś Audi TDI 5.0

Strona 1628 z 1847 PierwszyPierwszy ... 628112815281578161816261627162816291630163816781728 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •