Close

Strona 1325 z 1842 PierwszyPierwszy ... 325825122512751315132313241325132613271335137514251825 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13 241 do 13 250 z 18419
  1. #13241
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krzysztofz24 Zobacz posta
    @Rafał_Sz znalazlem ci speca od busow i to jeszcze z twoich okolic
    Dziękuję, ale nie takiego fachowca miałem na myśli.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  2. #13242

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta

    Czy Nas będzie więcej...

    Teraz ważny temat:
    Dojazd - czyli czy na mojej trasie są jakieś utrudnienia drogowe na trasie Gdynia - Bukowina Tatrzańska - Krynica Morska - z Krynicy będę wracać do domu.

    Chcieliśmy jeszcze zajechać do Oświęcimia... ale to 3,5 h zwiedzania :/ Myśleliśmy "zwiedzać" Oświęcim wracając z gór... ale teraz sobie myślę czy nie "zwiedzać" Oświęcimia jadąc w góry. Bo we wtorek rano wystartuję spod Żuromina na Płock w kierunku Łodzi/Autostrady i lecę sobie elegancko na Katowice, zajeżdżam do Oświęcimia, zwiedzam spokojnie 3,5h i lecę do Bukowiny na kolację
    Zaraz, zaraz, "zwiedzacie" Oświęcim, a potem Bukowina, kolacja i wtedy prokreacja?
    Powaga,ja(na Twoim miejscu) bym odpuścił Oświęcim na rzecz np. trasy górniczej w Kopalni w Wieliczce, albo ogólnie Krakowa przy takiej okazji.
    Oczywiście to tylko moim, skromnym zdaniem.
    d300

  3. #13243

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jurkarol Zobacz posta
    To zależy jaki samochód (Subaru, saab?) i czy coś się nie porobiło ponad to.
    Ach volvo.
    Jak to możliwe? Jakiś nowszy turbo..

  4. #13244

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez smutniacha Zobacz posta
    Zaraz, zaraz, "zwiedzacie" Oświęcim, a potem Bukowina, kolacja i wtedy prokreacja?
    Powaga,ja(na Twoim miejscu) bym odpuścił Oświęcim na rzecz np. trasy górniczej w Kopalni w Wieliczce, albo ogólnie Krakowa przy takiej okazji.
    Oczywiście to tylko moim, skromnym zdaniem.
    Też bym wolał zostawić Oświęcim na sam koniec wycieczki...
    Kraków zwiedziliśmy, rynek, smoka itp
    W Wieliczce nie byłem ale to może zostawimy sobie na jakieś cieplejsze miesiące
    Pod względem prokreacji lepiej odwiedzić Oświęcim na koniec wycieczki, fakt
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  5. #13245

    Domyślnie

    To nie jest miejsce które koniecznie w życiu trzeba zwiedzić. Byłem dwa razy Przeoruje mózg konkretnie. Lepiej filmy, książki, bo na dystans pozwalają. Nie rób tego na urlopie.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #13246

    Domyślnie

    Zamiast Wieliczki polecam kopalnie w Bochni. Nie ma co prawda takiego przepychu (ale i upychu) a luda mniej o wiele i mniej czasu stracisz na stanie w kolejce.

  7. #13247

    Domyślnie

    Przez Bukowinę Dolną, Jurgów, Podspady poleć sobie do Starego Smokowca na Słowacji. Chyba trochę dalej jest wspaniały kompleks jaskiń. Kurde zapomniałem nazwy, ale robią wrażenie.
    Aaaaa w Jurgowie po lewe stronie szosy nowy fajny wyciągi i trasy. Ludzie chwalą, że fajniej niż w Białce.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #13248

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    [...] Prosta sytuacja. Do starego rupa, sytuacja z mego doświadczenia zalewamy super myjący olej. Wszystko se idzie w obieg, zatyka filtr, zadział baypas. Syf krąży w obiegu i zatkał cieniutkie kanaliki zasilające w olej popychacze hydrauliczne zaworów.. Bardziej obrazowo się nie da. Nie rozumiem, czego nie zrozumiałeś. Aaaaaa jednego, że jeździsz na słabym oleju Wybacz, że Ci to powiedziałem, żałuje niesamowicie, bo w sumie co mi do tego. Miałeś już nic w temacie oleju nie mówić. Bądź słowny jak na faceta z wąsami przystało
    To może jeszcze raz przeczytaj o co pytałem. No i jeszcze mógłbyś wskazać zdanie gdzie piszę o oleju sensu stricto? Bo w/g mnie mowa tam o filtrze.
    LED ZEPPELIN

  9. #13249

    Domyślnie

    Przyjacielu totalnie nie ważne co tu teraz piszemy. Co byśmy tu sobie nie wytykali to castrol słabym olejem jest. Są z definicji lepsze za te same pieniądze. Niepotrzebnie to do siebie wziąłeś, to tylko olej.

  10. #13250

    Domyślnie

    A dajcie se na luz...
    Bo tu się o poważnych rzeczach gada, o Golfach w TDI-ku.

Strona 1325 z 1842 PierwszyPierwszy ... 325825122512751315132313241325132613271335137514251825 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •