Close

Strona 1435 z 1847 PierwszyPierwszy ... 43593513351385142514331434143514361437144514851535 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 14 341 do 14 350 z 18468
  1. #14341

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Jakoś tak z definicji unikam takich wynalazków motoryzacyjnych typu duży samochód zbudowany na platformie podwoziowej małego auta segmentu B. Z daleka mi to pachnie dawnym Fiatem Sieną .
    To trochę jak z octavią, która udaje segment D a jest segmentem C (klasa "kompaktów")...
    Ostatnio edytowane przez jjj ; 25-08-2019 o 09:21

  2. #14342

    Domyślnie

    A niektórzy właściciele skody superb ciągle uważają, że mają Skode super b

  3. #14343

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jjj Zobacz posta
    To trochę jak z octavią, która udaje segment D a jest segmentem C (klasa "kompaktów")...
    Co ciekawe te wynalazkowe powiększane samochody robione na mniejszych to zazwyczaj żadna oszczędność przy kupowaniu go w salonie jako nowy. Oszczędność i większy zysk dla producenta, a nie klienta.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #14344

    Domyślnie

    One są robione głównie na rynki Europy Wschodniej, Turcji, Brazylii itp.

  5. #14345

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jjj Zobacz posta
    One są robione głównie na rynki Europy Wschodniej, Turcji, Brazylii itp.
    to akurat dla mnie wielki plus
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  6. #14346

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Jakoś tak z definicji unikam takich wynalazków motoryzacyjnych typu duży samochód zbudowany na platformie podwoziowej małego auta segmentu B. Z daleka mi to pachnie dawnym Fiatem Sieną . Wiem jedzie to to wygodne jest i dzisiejsze Cytryny już całkiem niezawodne auta.
    Mały to mały duży to duży a potem ktoś powie, że budżetowy rodzinny sedan z 500+
    Z tych na F to TIPO jest do bólu zwykłym poprawnym samochodem i to sporym i niedrogim.
    ekhm cytryna ma wi ększy rozstaw osi niż focus

  7. #14347

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jjj Zobacz posta
    One są robione głównie na rynki Europy Wschodniej, Turcji, Brazylii itp.
    Toyotę Yaris VW POLO można też kupić w takich sedanowych wersjach
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  8. #14348

    Domyślnie

    Ale sprzedaż to mają, raczej śladową.
    ...przynajmniej w Polsce, bo może w jakiejś Turcji jest inaczej
    Ostatnio edytowane przez jjj ; 25-08-2019 o 21:30

  9. #14349

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jjj Zobacz posta
    Ale sprzedaż to mają, raczej śladową.
    ...przynajmniej w Polsce, bo może w jakiejś Turcji jest inaczej
    W wawie pelno tych Citroenow czy bliznaczego Peugota jezdzi na taxi.


    Dobra, ogolnie podsumowujac moje przeboje z wyborem auta dla kolegi.
    To zostaly 3 na placu boju w tych zalozeniach co pisalem.
    Citren C-elysee
    Fiat Tipo
    I pojawil sie 3 zawodnik czyli Dacia Duster (wiem mialo nie byc Daci, ale normalnie zpaomnialem o Dusterze przez to ze on taki terenowy )

    I uwaga, dzisiaj bylem w pracy dorobkowej na zlecenie na stacji benzynowej i pogadalem sobie z wlascicielam/uzytkownikami tych aut i obejrzalem na zywo z kjazdej strony. Byly to podstawowe wersje (Fiat i Cytryna, Dacia jakas oczko wyzej ale nie topowa)

    Fiat Tipo, wlasciciel taksowkarz; Panie wez Pan tego nie kupuj, silnik bierze 1L oleju i byl przytarty bo poprzedni kierowca nie ogarnal ze tyle chla oleju. Mimo remontu nadal bierze tyle samo! To sie popsulo, tamto.
    Ja rozumiem ze to taryfa na gazie i nie ma lekko...ale prawie nowka przy 50 tys km takie rzeczy!
    Z wygladu bardziej zadziorny niz Citroen...ale wnetrze jest patologia. Ten plastik, ten wyglad plastiki drzwi bez tapicerki. Kurde w polonezie 1.4 GSI nawet to mialem...nieeeeee..
    Dzieki @Rafał_Sz za poswiecony czas, ale to wnetrze mnie strasznie odrzucilo.

    Citren, wlasciciel sobie chwalil. Ciut gorzej wyglada z zewnatrz niz Fiat, ale wnetrze ma lepsze. Takie bym powiedzial; skromnie, ale czysto. Plastiki bardziej przyjemne, przelaczniki. Taka malutenka nawet szczypta tego ze ktos pomyslal; zrobmy to troche ze smakiem.

    Zarowno Fiat i Citroen cierpia na bezsensowny zabieg napompowania optycznego karoseri.
    Czy to jest plyta C czy powiekszona opcja z plyty B, to mnie osobiscie nie obchodzi jak ktos na to marudzi. Jak jest wiekszy bagaznik, to jest wiekszy bagaznik czy miejsce na nogi. I to jest istotne. Ale bryla karoseri moglaby nie byc tak spuchnieta

    No i Dacia Duster...duze wielkie hmmmmm. Wyglad spoko, srodek spoko. Co mnie osobiscie zastanawia to jak to jezdzi np w lukach drogi przy 130km/h na trasie w porownaniu ze "standardowa" osobowka. Bo to takie wysokie.

    Ogolnie i tak bedzie decydowla kolega. Dla mnie chyba faworytem jest Citroen.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 26-08-2019 o 00:15
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  10. #14350

    Domyślnie

    Kia, Hyundai może coś z tego? Na forum Citroëna już dawno się naczytalem o bolączkach tych c-elys. Szukałem tam opinii o c5 i do kupienia ze znaną historią.

Strona 1435 z 1847 PierwszyPierwszy ... 43593513351385142514331434143514361437144514851535 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •