Close

Strona 1374 z 1847 PierwszyPierwszy ... 37487412741324136413721373137413751376138414241474 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13 731 do 13 740 z 18468
  1. #13731
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Policji się pytać nie będę
    Oni sami nie wiedzą.

    Niedługo mają wejść nowe przepisy i naklejek w ogóle nie będzie.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  2. #13732

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Przez telefon z budki zapytaj. Zanim Cię namierzą i aresztują, to uciekniesz.
    +1000
    GFX 50S mk II, EOS RP
    Time is meaningless, and yet it is all that exists.

  3. #13733

    Domyślnie

    @robin102 - IPA? Rzeka na Białorusi, czy to:
    https://www.youtube.com/watch?v=nDIGImK47TM
    No, chyba ze izopropanol, to tak, najlepszy do usuwania śladów po kleju, najbezpieczniejszy rozpuszczalnik.
    Co do naklejek, ciekawostka - w Czechach i na Słowacji można dostać mandat za nieaktualną naklejkę autostradową - należy ją zdjąć po okresie ważności.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  4. #13734

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    No, chyba ze izopropanol, to tak, najlepszy do usuwania śladów po kleju, najbezpieczniejszy rozpuszczalnik.
    .
    Tak, tak. Myślałem, że fotografy wszystkie znają po samym skrócie. Przecież do czyszczenia matryc używają. Najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy zmywacz niemal do wszystkiego, ale trochę drogi w postaci CZ-D-A szczególnie.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez !AGresT Zobacz posta
    Co do naklejek, ciekawostka - w Czechach i na Słowacji można dostać mandat za nieaktualną naklejkę autostradową - należy ją zdjąć po okresie ważności.
    W Polsce też może być ta jedna, jedyna nasza. Niemieckiej na szybie, ani z żadnego kraju być nie może.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #13735

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Tak, tak. Myślałem, że fotografy wszystkie znają po samym skrócie.
    Po skrócie to C3H8O...
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  6. #13736

    Domyślnie

    Panowie juz troche zaczynamy mieszac naklejki. Bo naklejka rejestracyjna a autostradowa albo "eko" z Niemiec pozwlajaca na wjazd do danej strefy to rozne rzeczy.
    A zaczelismy od naklejki "rejestracyjnej".

    Konia z rzedem temu kto wskaze jasny zapis/przepis okreslajacy ze absolutnie nie mozna miec drugiej naklejki np z Niemiec. (komentarze z netu sie nie licza!).
    Jest polska tablica, polska naklejka wymagana zgodnie z aktualnymi przepisami, to o co chodzi. Podobno naklejka z szyby ma zniknac za niedlugo

    Teoretycznie mozna by podciagnac 2 naklejki pod utrudnianie identyfikacji pojazdu, czyli cos jak zaslanianie tablic rejestracyjnych.
    Tylko, ze jak tablica rejestracyjna jest w porzadku to chyba pojazd mozna zidentyfikowac bez problemu, naklejka na szybie zgodna jakby co...
    To czy ta druga tak naprawde utrudnia identyfikacje pojazdu? Pewne pole do interpretacji w sadzie sie otwiera.

    Taka sytuacja.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  7. #13737

    Domyślnie

    Niemcy nie mają naklejek rejestracyjnych, tylko "ekologiczne", identyfikujące stopień emisji spalin i co za tym idzie, możliwość wjazdu do różnych stref w miastach. Po przerejestrowaniu tracą ważność i trzeba je na nowo (do aktualnego, polskiego numeru rejestracyjnego) dokupić.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  8. #13738

    Domyślnie

    A ja mam naklejkę z DE z niemieckim numerem rejestracyjnym napisanym markerem z tego co pamiętam

    Wysłane z mojego Hułałeja
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #13739

    Domyślnie

    jak tam pogoda u Was? U mnie zapowiada się super słoneczko, jak na razie bezchmurne niebo, słońce...

    Chyba dziś czas umyć Pomarańcze i Golfa... bo w pon dostaje alufelgi o nowe kapcie, to musi być czyściutki

    a Pomarańczę też trzeba umyć na wiosnę
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  10. #13740

    Domyślnie

    Umylem samochód więc jak zwykle niebawem będzie padać.

Strona 1374 z 1847 PierwszyPierwszy ... 37487412741324136413721373137413751376138414241474 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •