Close

Strona 1317 z 1847 PierwszyPierwszy ... 317817121712671307131513161317131813191327136714171817 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 13 161 do 13 170 z 18467
  1. #13161

    Domyślnie

    Ja nie oszukuje... Po prostu nie mam zaufania do obcych ludzi...
    Dla mnie powinni mieć podgląd na żywo w poczekalni na telewizorze
    A co do innych grup zawodowych... Czasami jak się poczyta w internecie itp. To wszyscy oszukują gdzie się da by dorobić do pensji... A podobno w Norauto są na pensji
    Żartuję... Ale wiecie... Wlać wsadzić cos innego to łatwo.
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #13162

    Domyślnie

    Jak kupujesz cukierki na wage to kazesz pani w sklepie kazdego pojedynczo wkladac do torebki zeby na pewno nie podlozyla Ci jakichs innych?
    Pursue happiness with diligence

  3. #13163

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    Jak kupujesz cukierki na wage to kazesz pani w sklepie kazdego pojedynczo wkladac do torebki zeby na pewno nie podlozyla Ci jakichs innych?
    Nie.
    Ale myślę o tym czy napewno waga wskazuję 1 kg.
    Słyszałeś, ostatnio w jakiejś sieci wagi zawyżały wagę. Wkładasz 1kg a pokazuje 1,2 kg
    I jeszcze sobie myślę, że winnych nie znaleziono, nikt nie poniósł konsekwencji, dostał premie za świetne wyniki i awansik
    Odnośnie tego Norauto w Gdańsku, może lepiej tam oddawać fure do napraw... Będą papiery na usługi, jakaś tam gwarancja, duża firma, sieciówka, raczej dbają o dobrą opinię.
    Bo Mietek z garażu czyli Szwagier jak coś Ci zepsuje... To dochodzenie później odszkodowania czy naprawy szkody może okazać się nie możliwe. Sieciówka wbije to sobie w koszty. Szwagier raczej nie pozwoli sobie na wbicie remontu silnika za 5 tyś w koszty...co równie dobrze może powodować że będzie się bardziej starać niż sieciówka, która może mieć jakość niską z uwagi na normy sprzedażowe, ilość klientów...
    Im większy moloch tym klient jest mniejszy...
    Wujek wracaj... Potrzebuję Cię

    Czym smarujecie uszczelki drzwi zima? Dziś mi tylne drzwi przymarzły, otworzyły się bez problemu po przejechaniu 10 km...
    Wczoraj jechałem obwodnica... 2 razy za odśnieżarką która sypala sól, wielką sól, kosmos, jak wyprzedzałem to mi od zderzaki i maski się odbijała sól jak wyprzedzalem tego potwora solnego...
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 22-02-2019 o 09:26
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #13164

    Domyślnie

    Ale wez kilka glebokich wdechow i uspokoj sie.
    Bo jedziesz na wymiane oleju i filtrow a piszesz o remoncie silnika za 5 tys.

    Troche zaufania do swiata, zanim zone poznales to tez byla obca.
    A jak obawiasz sie ze cie moga oszukac na wadze cukierkow, to podjedz troche po drodze do wagi.
    I taki wlasnie napis widzialem w pewnym markecie.
    "Zakaz podjadania cukierkow przed zwazeniem".

    Z ta dokumentacja na serwis i naprawy dobrze myslisz. Lepiej miec niz nie miec.
    Slonce dzisiaj swieci, troche pozytywnego myslenia.
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  5. #13165

    Domyślnie

    Sokolnik musisz na spokojniej do auta podchodzić, oszczędniej znacznie w aspekcie nerwów, emocji jak i ładowanych pieniędzy. To jest już w sumie mocno używane auto za niecałe 1/3 ceny nowego i nie sensu za bardzo pieścić się z nim finansowo. Robić oczywiście wszystko na czas albo i przed czasem np. olej w silniku, ale też ważyć koszta. Z olejem silnikowy zaszalałeś, z filtrami zaszalałeś, a Filtron robi porządne produkty, używam też od lat. Te najmniej 100 zł można było zaoszczędzić i za nie wymienić połamany przedni kołpak na kole, bo to wygląda okrutnie
    Papiery wszystkie zbieraj i co ważna miej czujność na promocyjne akcje serwisowe w ASO np. czyszczenie klimy za 99 zł, czy ścieżka diagnostyczna za 39 zł. Z tego warto korzystać tyle, że z właściwą wnikliwością. Korzystam we wszystkich autach, tyle, że też nie zostawiam samego samochodu na hali napraw w tych akcjach promocyjnych. Pojedź do ASO sprawdzi historie auta, niech Ci miły pan zmieni właściciela w systemie jeśli to możliwe.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 22-02-2019 o 10:44
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  6. #13166
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta

    Czym smarujecie uszczelki drzwi zima?
    Spray silikonowy do uszczelek samochodowych. Dość intensywnie spryskaj, nie wycieraj nadmiaru z gumy, szybko wsiąknie. Zimą taki zabieg raz w miesiącu wystarczy.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  7. #13167

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez robin102 Zobacz posta
    Sokolnik musisz na spokojniej do auta podchodzić, oszczędniej znacznie w aspekcie nerwów, emocji jak i ładowanych pieniędzy. To jest już w sumie mocno używane auto za niecałe 1/3 ceny nowego i nie sensu za bardzo pieścić się z nim finansowo. Robić oczywiście wszystko na czas albo i przed czasem np. olej w silniku, ale też ważyć koszta. Z olejem silnikowy zaszalałeś, z filtrami zaszalałeś, a Filtron robi porządne produkty, używam też od lat. Te najmniej 100 zł można było zaoszczędzić i za nie wymienić połamany przedni kołpak na kole, bo to wygląda okrutnie
    Papiery wszystkie zbieraj i co ważna miej czujność na promocyjne akcje serwisowe w ASO np. czyszczenie klimy za 99 zł, czy ścieżka diagnostyczna za 39 zł. Z tego warto korzystać tyle, że z właściwą wnikliwością. Korzystam we wszystkich autach, tyle, że też nie zostawiam samego samochodu na hali napraw w tych akcjach promocyjnych. Pojedź do ASO sprawdzi historie auta, niech Ci miły pan zmieni właściciela w systemie jeśli to możliwe.
    Robin... Minusa masz za teksty że to mocno używane auto...
    To auto jak nówka sztuka... Dopiero co urodziło się w Polsce
    Zobaczymy jak będziesz się pięścił z BMW ha
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  8. #13168

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Zobaczymy jak będziesz się pięścił z BMW ha
    Żeby się nie pieścić to sprzedałem w cholerę

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Robin... Minusa masz za teksty że to mocno używane auto...
    Rozumiem, nagrabiłem, ale o auto dbaj adekwatnie do jego wartości, tak mniej więcej. Dobry olej to podstawa i dobry filtr paliwa i dobry filtr oleju, a ten ostatni przez wielu zaniedbywany niemniej filtry Filtrona są ok.

    - - - - kolejny post - - - - - -

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    No zlituj się chłopie...
    No zlituj sie Chlopie bo nic się nie rozumiemy.
    Wspmniałeś gdzieś tam, że masz auto z jakimś automatem DSG, jakiś VW to raczej pewnie fajne auto, pewnie trochę warte. Napisałeś, że latasz na Castrolu Edge, więc napisałem, że to slaby olej. No i kurla ciśnienie podniosłem. Co by nie kombinować, co by nie przyciskać to jest to slaby olej sprzedawany za dużą kasę i za te pieniądze można kupić z definicji olej lepszy czyli bardziej syntetyczny, bardziej, z lepszą bazą. Wiem, wiem Tobie autom w tą , czy drugi atom w tamtą bez znaczenie. Dlatego sygnalizowałem. Ze Edge uchodzi za śmieć olejowy to już sam wiesz, że nie zepsuł Twojego silnika to wiem, ale tu na taki żarcik sobie pozwolę Masz nalatane 260 tys km, może to ostanie 260 tys i drugiego 260 nie da rady ? Może jak byś jeździł np na jakimś Penrite, bo przecież motula nie wymienię to auto, silnik dożyło by 760 tys przebiegu i nie brało oleju. Testów, nic Ci nie przytoczę, bo mówię, rzeczach oczywistych i tylko trzymam kciuki, że jak pojedziesz do mechanika kiedyś z skończonym życiem turbin , choć nie wiem czy masz to obyś nie usłyszał, a po co było jeździć na castrolu. Mechanik też mozes ie nie znać Jak pojedziesz do mechanika z braniem oleju pół litra na 1000 km to obyś nie usłyszał, a nie czytał pan nigdzie, że to badziewny olej.
    To, że poprzedni właściciel latał na Edge zupełnie nie determinuje tego na czym musi jeździć obecny. Wiem, że ludzie leniwi i trochę ślepo wierzący, albo za mocno, że w ASO wiedza najlepiej, że na firmowym, albo w ASO sprzedawany jest najlepiej. W ASO bez wątpienia jedną rzecz wiedzą najlepiej, jak zarabiać pieniądze jak największe, tak samo koncern VW (jednak mało uczciwy jak pokazuje historia) też wie to najlepiej. Oczywiste jest , że EDGE to byle jaki tani olej drogo sprzedawany i ja nie uzurpuje sobie prawa do tego aby tak twierdzić. Jest to wiedza powszechnie dostępna.
    Zmęczyło mnie te nasze boksowanie się. Trzymaj się ciepło i lataj na czym chcesz. Pamiętaj urazić nie chciałem, sygnalizował, a wyszło jak wyszło.

    ps.
    Jak lubisz kręcić śrubki i masz gdzie zwal miskę olejową po tym przebiegu, zobacz co tam jest U mnie w oplu po 140 tys po tanim oleju GM było z 5 mm laku spieczonego i mazi Olej miał bardzo, tak jak EDGE słabe właściwości dyspersyjne, czyli nie utrzymywał brudu w zawiesinie olejowej a krążący brud silnikowy w obiegu odkładał go. Ten syf był nawet na klawiaturze rozrządu widoczny.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 22-02-2019 o 15:20
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  9. #13169

    Domyślnie

    Szwagier koleżanki leci sobie...robię mu out... Żeby przez cały dzień 3 tel moich nie odebrać? 11 16 17.
    Zobaczymy jak jutro sobie Norauto poradzi. Jestem na jutro umówiony, także zaraz do nich zadzwonię i ładnie potwierdzę wizytę i powiem e że chce być przy aucie
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  10. #13170

    Domyślnie

    Aktualizacja
    Powrót Szwagra ha dodzwonił ładnie sam, przepraszał że nie oddzwaniał, że już jest w domu je obiad... Ale że w drodze wyjątku ten olej jutro by mi wymienił o 10. No co, zgodziłem się blisko, obok osiedle, nie muszę do Gdańska lecieć 60km
    Mówi, szybko pójdzie olej i filtry. Takiego znajomego mechanika, który jest blisko też dobrze mieć i znać a ba jakiś grubsze akcje serwisy to takie Norauto mogłoby być no zobaczymy jak to będzie. Muszę rano fure rozgrzać trochę co by cały ten niemiecki olej zleciał
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 1317 z 1847 PierwszyPierwszy ... 317817121712671307131513161317131813191327136714171817 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •