Close

Strona 1300 z 1846 PierwszyPierwszy ... 300800120012501290129812991300130113021310135014001800 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 991 do 13 000 z 18452
  1. #12991

    Domyślnie

    Wybraliśmy się na małą jazdę
    Fura umyta, nawoskowana - dzięki Robin za polecenie pasty

    Korzystając z okazji, że jeszcze jest czysty Postanowiłem, zrobić kilka zdjęć lustrzanką. Szkoda tylko, że stoi na zimówkach z kołpakami Jak zmieniałem opony to mi gość powiedział, że nie powinno się jeździć z kołpakami, bo strasznie stalowe felgi rdzewieją i szybko się niszczą... I faktycznie, moje felgi stalowe są "przeorane" brzydkie że lepiej je zasłonić kołpakami No ale co mam zrobić? Jeździć z kołpakami (nowymi bo tych to wstyd) czy jeździć bez kołpaków ale za to będą widoczne moje brzydkie felgi...? Nie uśmiecha mi się kupować nowych (używanych) felg stalowych...

    Sesję powtórzę jak założę alufelgi i wybiorę lepsze miejsce a nie ścianę pod marketem oraz jak będzie słoneczko

    Zdjęcia nie retuszowane punktowo by ukryć jakieś rysy czy odpryski... Odpryskami zajmę się wujkiem

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    7.


    8.


    9.


    10.


    11.


    12.



    Dołączyłem do grupy na FB dot. Golfa i gość mi pisze, że kierownica na bank zmieniana od innego samochodu bo nie ma guzików w kierownicy a ten pseudokarbon to Turecki dramat
    No ale co z tego? Aby auto nie miało dzwona
    Ostatnio edytowane przez sokolnik ; 17-02-2019 o 19:20
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  2. #12992

    Domyślnie

    wrzuć VIN na auto-dna i będzie wiadomo

  3. #12993

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MR Zobacz posta
    wrzuć VIN na auto-dna i będzie wiadomo
    Boję się, boję się że się okaże że auto miało szkodę całkowita lepiej nie... Życie w nieświadomości to błogosławieństwo

    Słuchajcie, mam pytanie o śruby do kół. Powinienem mieć 2 komplety śrub? Do alufelgi i do stołowek na zimę? Bo coś mi się wydaje, a raczej jestem pewny, że gość zmienił mi koła z alufelgi na stalówki dokrecił koła tymi samymi śrubami co były alufelgi przykręcone... To chyba średnio co? Ale nic nie mówił że coś nie gra i nie pytał czy mam drugie śruby...
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #12994

    Domyślnie

    strach sie bac jakie bys relacje robil jakbys kupił z salonu...

  5. #12995

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    strach sie bac jakie bys relacje robil jakbys kupił z salonu...
    nagrywałbym wszystko z drona w 8K i jeszzce ukryta kamerka w zegarku, oczywiście minimum 4K 120 FPS
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #12996

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Boję się, boję się że się okaże że auto miało szkodę całkowita lepiej nie... Życie w nieświadomości to błogosławieństwo

    Słuchajcie, mam pytanie o śruby do kół. Powinienem mieć 2 komplety śrub? Do alufelgi i do stołowek na zimę? Bo coś mi się wydaje, a raczej jestem pewny, że gość zmienił mi koła z alufelgi na stalówki dokrecił koła tymi samymi śrubami co były alufelgi przykręcone... To chyba średnio co? Ale nic nie mówił że coś nie gra i nie pytał czy mam drugie śruby...
    ja bym sprawdził z uwagi na bezpieczeństwo. Jakby coś było, a ktoś źle to zlepił, to nie chciałbym potem przekonać się przy kolizji. Pewnie wszystko jest ok

    ja tam rozumiem Sokolnika, tez jestem po zmianie auta i też ciągle mam uśmiech i bym pisał ohy i ahy. Takie małe przyjemności

  7. #12997

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    ... i gość mi pisze, że kierownica na bank zmieniana od innego samochodu bo nie ma guzików w kierownicy ...
    Na to wygląda, ciekaw jestem jaka była tego przyczyna. No i siedzenie kierowcy w dziwne plamy - chyba że to na zdjęciu tylko tak wyszło.

  8. #12998

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MR Zobacz posta

    ja tam rozumiem Sokolnika, tez jestem po zmianie auta i też ciągle mam uśmiech i bym pisał ohy i ahy. Takie małe przyjemności
    To mój pierwszy kupiony samochód

    2 lata temu kupiłem sobie motocykl... to jest prawdziwa miłość

    Golf to takie wozidło dla leniwych
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #12999

    Domyślnie

    Wymień ten połamany kołpak, dokup cały na allegro. Auto z takim już trochę przebiegiem i w sumie 8 letnie historie może jakaś mieć, ale jak kupowałeś z wujkiem cwaniakiem od aut to gruza na pewno nie kupiłeś.
    W środku wygląda raczej adekwatnie do przebiegu auta używanego w domu.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  10. #13000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adming Zobacz posta
    Różnice nie są laboratoryjne. Np. Taki hałas. [...]
    Hałas opon ma duże znaczenie przy długich trasach, a co za tym idzie sporych prędkościach. Tak samo jak szum opływu powietrza. Przy 120 km/h za oknem mamy już huragan, a on cichy nie jest. Kręcąc się po mieście dźwięki generowane przez gumy mają drugorzędne znaczenie. Niemniej jednak racja - lepiej mieć opony cichsze.
    LED ZEPPELIN

Strona 1300 z 1846 PierwszyPierwszy ... 300800120012501290129812991300130113021310135014001800 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •