Close

Strona 1846 z 1853 PierwszyPierwszy ... 846134617461796183618441845184618471848 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 18 451 do 18 460 z 18521
  1. #18451

    Domyślnie

    Zazdroszczę trochę dróg gdzie można i jest sens się rozpędzać do takich prędkości
    pozdrawiam
    Paweł
    www.pawelpawlak.pl

  2. #18452

    Domyślnie

    ...przecież wiadomo, że na niemieckiej autostradzie

  3. #18453

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Pawel Pawlak Zobacz posta
    Zazdroszczę trochę dróg gdzie można i jest sens się rozpędzać do takich prędkości
    Samochodem to jeżdżę bardzo, bardzo właściwie, 130-140 to są dla mnie już duże prędkości. W tym wieku zupełnie inaczej się to odczuwa.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  4. #18454

    Domyślnie

    Bo to SĄ duże prędkości. W kilku zachodnich stanach US dopuszczalny limit na autostradach i na pustkowiach wynosi 80 mph, czyli jakieś 128 km/h. Poza tym wszędzie jest 65-70 mph. I to jest ok, więcej nie trzeba.
    Młodzi i szybcy nie zdają sobie sprawy, jak działa fizyka na przykład przy wystrzale opony przy takiej prędkości.

  5. #18455

    Domyślnie

    W młodości jechałem stopem przez Niemcy. Złapaliśmy Opla Kadetta kombi, gość pruł po autostradzie 200 km/h. W pewnym momencie strzeliła mu opona i... nic się nie stało. Zjechał na pobocze i zmienił koło, opona pewnie do wyrzucenia.

    Dziś nie było wyjazdu z Warszawy na zachód, bo jakiś debil czy debile nie umiał jechać autostradą, rozbiły się w sumie 3 auta. Nie rozumiem dlaczego nie ma na takich trasach odcinkowych pomiarów prędkości, szczerze nie rozumiem.

  6. #18456

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    W młodości jechałem stopem przez Niemcy. Złapaliśmy Opla Kadetta kombi, gość pruł po autostradzie 200 km/h.
    W młodości to ja też bylem rozpruwacz. Miałem Peugota 1,9 GTI, żaden samochód który w życiu miałem, a to był niestety zwykłe auta rodzinne nie dawał tej radości.
    Peugota wymieniłem na pralkę, lodówkę i co tam do domu trzeba było jak się syn urodził.
    Nie pamiętam czy wtedy po polskich drogach jeździłem wolniej niż 200
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  7. #18457

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    gość pruł po autostradzie 200 km/h. W pewnym momencie strzeliła mu opona i... nic się nie stało.
    Wiesz, Juliane Koepcke, 17-letnia stewardesa z linii LANSA też przeżyła w Peru upadek bez spadochronu, kiedy samolot się rozpadł na 3 kilometrach wysokości. I również nic jej się nie stało...


    Cytat Zamieszczone przez poste Zobacz posta
    opona pewnie do wyrzucenia.
    Wystrzał przy dwustu, to ja bym powiedział, że opona jeszcze całkiem dobra. Załatać, jeździć i obserwować...

  8. #18458

    Domyślnie

    wystrzeliła mi opona przy ok 80 kg/h przód lewa strona w ciężarówce, mimo że to było 40 lat wstecz to nie zapomnę, widać mam jeszcze stróża, który na de mną czuwał
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

  9. #18459

    Domyślnie

    Znajomy chłopak - Polak, 20 kilka lat z firmy po sąsiedzku zginął w Pensylwanii po wystrzale przedniej opony w trucku. Miał nie więcej, niż limit 115-120 km/h.

  10. #18460

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Ligo Zobacz posta
    Znajomy chłopak - Polak, 20 kilka lat z firmy po sąsiedzku zginął w Pensylwanii po wystrzale przedniej opony w trucku. Miał nie więcej, niż limit 115-120 km/h.
    Mnie zawsze zastanawiają te pożary aut od wystrzału opony. Niby wszystko jasne ale ...

    - - - - kolejny post - - - - - -

    tak sobie czytam, oglądałem dziś Renault Arkana 1,332 140 KM 260 Nm !! miękka hybryda

    ... O cholercia jaki ciekawy i ładny samochodzik. Wygodny , przestronny, automat dwusprzegłowy 7 biegowy. ..... trzeba się umówić na jazdę próbną jutro na jutro póki Xceed na palcu, bo może ...

    115 tys zł, prawie 10 tys więcej od KIA no ale klasa auta jakby zupełnie inna
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 25-04-2024 o 00:04
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

Strona 1846 z 1853 PierwszyPierwszy ... 846134617461796183618441845184618471848 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •