Close

Strona 1766 z 1821 PierwszyPierwszy ... 76612661666171617561764176517661767176817761816 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 17 651 do 17 660 z 18202
  1. #17651
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Przyspieszam, przód auta się unosi



    P.S. Zaraz się okaże, że to osłona tarczy zgniła i sobie ociera, a nie, że coś puka.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  2. #17652

    Domyślnie

    Teraz to zagwozdka... Może wydech, kolektor spadł? Płynu nie ubywa?

    A może tarcza się odpiłowała?
    Weźże jedź do tego warsztatu póki możesz...

  3. #17653

    Domyślnie

    Jutro so ie pojade pomału i o 17 będę coś wiedział
    Umyłem ładnie Golfa także jutro będzie się pięknie prezentował w warsztacie, musi zrobić dobre wrażenie
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #17654

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    ...Przyspieszam, przód auta się unosi i NIC NIE PUKA HE głupieje he
    Jak przód się unosi to turbulencje przy starcie, albo dzikie ptactwo co mieszka przy lotnisku. Nie zapomnij wypuścić podwozia przy lądowaniu
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #17655

    Domyślnie

    jest puknięcie jedno na "policjancie"

    oby to były te amortyzatory i już
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  6. #17656

    Domyślnie

    Ale suspens! Popcorn mi się kończy!

  7. #17657

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    jest puknięcie jedno na "policjancie"

    oby to były te amortyzatory i już
    Powiem Ci tak: ze starymi samochodami jest tak jak ze starymi ludźmi - jeśli masz "odpowiedni" PESEL, to możesz chorować na wszystko;
    i nawet lekarze nie połapią się co jest przyczyną. A przyczyna jest jedna - starość.
    Z moim rozstaniem się z poprzednim autem było tak: pojawił się na tablicy błąd świec żarowych. Pewno któraś padła - no to do warsztatu.
    Popatrzyli, pomierzyli, wszystkie cztery sprawne. Pewno padł przekaźnik - kupiłem, wymienili - nic. "Proszę zostawić na noc w warsztacie" -
    rano, na zimnym silniku pomierzymy, to może być czujnik temperatury. Zostawiłem, nazajutrz po południu telefon - można odebrać.
    Przyjeżdżam - wymienili pasek rozrządu z przyległościami "bo był zużyty", płacę, no nie takie grosze.. Co ze świecami? Zapomnieliśmy...
    Odbieram samochód, światło na tablicy nadal świeci... Po tygodniu pada rozrusznik... Pod sklepem - przyjechać przyjechałem, odjechać nie ma jak.
    Całe szczęście sklep jest na górce, mówią wprawdzie by diesla nie rozpalać na pych, ale co mi tam. Rozpędza się, dwójka i.. już "pali".
    Do warsztatu (innego, bo znowu coś wymyślą). Rozrusznik oczywiście do wymiany - wymieniamy, samochód odpala, i..... gaśnie lampka
    od świec na tablicy rozdzielczej!! Ale samochodu mam już serdecznie dość - wymieniam na nowszy model.
    Obawiam się że u Ciebie będzie podobnie: "starucha" nie ożywisz, pieniądze wydasz, a w końcu i tak dojdziesz do jedynego,
    słusznego wniosku.

  8. #17658

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jo44 Zobacz posta
    Powiem Ci tak: ze starymi samochodami jest tak jak ze starymi ludźmi - jeśli masz "odpowiedni" PESEL, to możesz chorować na wszystko;
    i nawet lekarze nie połapią się co jest przyczyną. A przyczyna jest jedna - starość.
    Z moim rozstaniem się z poprzednim autem było tak: pojawił się na tablicy błąd świec żarowych. Pewno któraś padła - no to do warsztatu.
    Popatrzyli, pomierzyli, wszystkie cztery sprawne. Pewno padł przekaźnik - kupiłem, wymienili - nic. "Proszę zostawić na noc w warsztacie" -
    rano, na zimnym silniku pomierzymy, to może być czujnik temperatury. Zostawiłem, nazajutrz po południu telefon - można odebrać.
    Przyjeżdżam - wymienili pasek rozrządu z przyległościami "bo był zużyty", płacę, no nie takie grosze.. Co ze świecami? Zapomnieliśmy...
    Odbieram samochód, światło na tablicy nadal świeci... Po tygodniu pada rozrusznik... Pod sklepem - przyjechać przyjechałem, odjechać nie ma jak.
    Całe szczęście sklep jest na górce, mówią wprawdzie by diesla nie rozpalać na pych, ale co mi tam. Rozpędza się, dwójka i.. już "pali".
    Do warsztatu (innego, bo znowu coś wymyślą). Rozrusznik oczywiście do wymiany - wymieniamy, samochód odpala, i..... gaśnie lampka
    od świec na tablicy rozdzielczej!! Ale samochodu mam już serdecznie dość - wymieniam na nowszy model.
    Obawiam się że u Ciebie będzie podobnie: "starucha" nie ożywisz, pieniądze wydasz, a w końcu i tak dojdziesz do jedynego,
    słusznego wniosku.
    Jak to jest Najlepszy Golf w mieście elegancko chodzi jak zegarek, zainwestowałem w niego już sporo tysięcy he amortyzatory akceptuje, gorzej będzie się spało w nocy jak to coś poważniejszego amory pewnie z fabryki więc padły, normalna sprawa. 2011 rok auto, jeszcze pojeździ... Gdybym miał wolne 50 000 tys to bym kupił sobie młodsze auto ale domyślacie się jak jest
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  9. #17659
    Moderator Konto PREMIUM Awatar Rafał_Sz
    Dołączył
    12 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    15 000

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    50 000 tys to bym kupił sobie młodsze auto
    I na "dzień dobry" musiałbyś wpakować konkretną kasę żeby to jeździło.
    To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

  10. #17660

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Rafał_Sz Zobacz posta
    I na "dzień dobry" musiałbyś wpakować konkretną kasę żeby to jeździło.
    Wiem. Dlatego nie kombinuje nic ze zmianą auta. Auto jeździ po mieście do żłobka itp i czasami do rodziców/teściów się pojedzie... Wyjdziemy z pieluch to się pojedzie gdzieś dalej na urlop he jak auto pozwoli he ja tam z golfa jestem zadowolony, wiadomo że trzeba serwisować, naprawiać... Wszystko się psuje niestety.
    Planuje robić te amory i termostat mam do wymiany. Zobaczymy czy tylko te amory to zmiany będą... Pewnie tarcze przód są do zmiany bo tak je wczoraj obejrzałem i się różnią od tylnych ktore zmieniałem w 2022 albo 2021, chyba rok temu. Więc 2 tys może 3 musze szykować he
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

Strona 1766 z 1821 PierwszyPierwszy ... 76612661666171617561764176517661767176817761816 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •