Close

Strona 1298 z 1849 PierwszyPierwszy ... 298798119812481288129612971298129913001308134813981798 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 12 971 do 12 980 z 18486
  1. #12971

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    Co poradzicie do mojego wściekłego Golfa w kombi ?
    Tak jak pisałem wcześniej, co święta robimy 550-600 km, większość w trasie o standardzie autostrady (S7).
    Opony mam teraz Continentale jakieś z 2011 r. Im już wystarczy jazdy, tym bardziej po Niemieckich autostradach...

    Sam zrobiłem niedawno mały research, po którym wybrałem GoodYear Eagle F1 Asymmetric 3. U mnie 18" więc droższe. Niby mają wszystkie najlepsze cechy porządnych opon, ale o tym się dopiero przekonam po zmianie kół na letnie.

  2. #12972

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bryk77 Zobacz posta
    że Xiaomi ma całkiem niezły i przystępny cenowo sprzęt.
    Może jakieś wyższe modele Xiaomi mają funkcjonalności te co potrzebujesz. ta najtańsza która dwie sztuki mam zadziwia porządnością wykonania urządzonka jak i samego opakowania, długim bardzo kablem i przyzwoitym obrazem nawet w nocy jako tako.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 16-02-2019 o 16:12
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #12973

    Domyślnie

    Czemu moja przyssawka się odkleja od szyby i spada po 5 min? Kamerki nie moge zamontować... :/
    2m kabel USB jest za krótki żeby bo ładnie poprowadzić wzdłuż podsufitki itd.
    Same problemy...
    W bagażniku mam też gniazdko zapalniczki i mógłbym zamontować jakąś kamerkę i nagrywać z tyłu, kto mi tam za blisko zderzaka jeździ... Z tyłu mamy szyby przyciemniane nikt nie zauważy ale głupio tak by było, wszędzie kamerki ha
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  4. #12974

    Domyślnie

    Szybę odtłuściłeś? Może poprzedni właściciel jakąś 'antyparę' na szybę od wewnątrz zaaplikował.
    Zobacz czy przyssawka nie ma połamanej stopki naciągającej gumę przylegającą do szyby.
    Miałem taki przypadek ze swoją kamerką. Z zewnątrz nic nie było widać, wszystko działało a z szyby leciała po paru km.
    Okazało się właśnie że plastik który naciąga wewnątrz gumę przyssawki był popękany.


  5. #12975

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez roofman Zobacz posta
    Szybę odtłuściłeś? Może poprzedni właściciel jakąś 'antyparę' na szybę od wewnątrz zaaplikował.
    Zobacz czy przyssawka nie ma połamanej stopki naciągającej gumę przylegającą do szyby.
    Miałem taki przypadek ze swoją kamerką. Z zewnątrz nic nie było widać, wszystko działało a z szyby leciała po paru km.
    Okazało się właśnie że plastik który naciąga wewnątrz gumę przyssawki był popękany.
    Sprawdzę ten plastik... Na początku niby trzyma dobrze ale odpada :/ jak to wymienić jakby co? to z kamerką połączone...
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  6. #12976

    Domyślnie

    Ja do swojej wymieniałem samą część z przyssawką. Ale ja mam rejestrator G1WH, do niego samą przyssawkę tanio można kupić.


  7. #12977

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sokolnik Zobacz posta
    słuchajcie

    Zauważyłem że w tylnej wycieraczce, w główce, mam dziurę Nie podoba mi się to, bo śruba jest już lekko brudna i skorodowana pewnie... [...]
    Ten typ tak ma, w moim Caddy'laku mam tak samo.
    LED ZEPPELIN

  8. #12978

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Ten typ tak ma, w moim Caddy'laku mam tak samo.
    no właśnie
    Faktycznie, spryskiwacz...


    Korzystając dziś z pięknej pogody ładnie pięknie umyliśmy najszybszego Golfa w Trójmieście, umyliśmy szyby, nawoskowaliśmy pastą K2 TURBO i teraz jest PIĘKNY

    1 raz udało mi się zaparkować, kopertę, w sensie Golfik zaparkował sam... ja tylko musiałem wrzucić wsteczny i podnieść ręce do góry a on sam zaparkował

    Wiecie jak dziwnie? Kosmos i Matrix w jednym
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

  9. #12979

    Domyślnie

    Co do opon wybrałbym coś ze średniej półki zaufanej firmy. Komplet gum np. Uniroyal Rainsport 3 zmieści się w 1k PLN i ma bardzo "rasowy" wygląd bieżnika. Nie ma się co oszukiwać, różnice w osiągach opon uznanych marek są laboratoryjne. Jedne zatrzymają auto pół metra przed konkurencją, inne z kolei są cichsze. No i raczej nie jeździ się po mieście czy innych zakrętach ze wskazówką obrotomierza na czerwonym polu więc "wyczynowe" opony można sobie odpuścić.
    LED ZEPPELIN

  10. #12980

    Domyślnie

    mam 2 odpryski z przodu auta.
    1 na samym dole pod rejestracją (największy, widać z kilku metrów 1cm pewnie ) drugi mniejszy na masce z przodu...

    Są jakieś magiczne zestawy naprawcze np. w ASO?

    Jak to naprawić?

    Oczywiście, umyte, nasmarowane auto pastą/woskiem wygląda extra... ale czarne kropy widać z daleka

    Jak to naprawić?

    Może sprzedać tego najszybszego Golfa na Pomorzu (zarobić) i pojechać znowu do DE? Przecież, to noc i dzień roboty Później dzień/2 dni roboty z opłacaniem cła i rejestracją auta
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700

Strona 1298 z 1849 PierwszyPierwszy ... 298798119812481288129612971298129913001308134813981798 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •